Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • Love & Green

  Dětské toaletní ubrousky ze 100% čistých přírodních vláken, nezpracované chemicky, bez konzervačních látek a parfemace. Ubrousky jsou hypoalergenní, důkladně dermatologicky testované a biologicky rozložitelné. Bez obav je můžete vhodit do WC, kde se za několik minut rozloží.


  126,00 Kč
 • Organyc

  Ubrousky jsou vyrobené ze 100% bio bavlny napuštěné extrakty z heřmánku a měsíčku. Jsou vhodné pro každodenní použití na jemnou dětskou pokožku, kterou osvěžují, zklidňují a hydratují.


  136,00 Kč
 • Organyc

  Čtverce ze 100% bio bavlny jsou určené k čištění citlivé pokožky miminek. Důkladné a přitom šetrné očištění zaručuje strana s vytlačeným vzorem. V obalu z obnovitelných přírodních materiálů.


  119,00 Kč
 • Love & Green

  Dětské plenky z čistě přírodní celulózy nebělené chlórem. Jemná dětská pokožka nepřichází do styku se žádnými syntetickými látkami, pouze s jemnou vnitřní vrstvou plenky na bázi kukuřičného škrobu a cukrové třtiny. Plenky jsou hypoalergenní, důkladně dermatologicky testované. Snadno se přírodně rozkládají a minimalizují ekologickou zátěž.


  292,00 Kč
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

V současnosti se většina běžných plenek z 70-95% skládá z petrochemických produktů, které jsou po celý den v neustálém kontaktu s citlivou pokožkou dítěte. Plenky jsou navíc běleny chlorem a napuštěné syntetickými vůněmi. My pro vás vybíráme naopak produkty značek, které jsou k dětem a jejich zdraví co nejvíce ohleduplné. Plenky se vyznačují použitím čistě přírodních materiálů s naprostým minimem chemie a promyšlenou konstrukcí, která klade důraz na pohodlí miminka. Neobsahují látky na bázi ropy, parabeny, parafíny, chlor ani další z mnoha potenciálně škodlivých složek. Nejsou ošetřeny syntetickou parfemací ani konzervanty, nedráždí proto zbytečně velmi jemnou dětskou pokožku a nevyvolávají alergické reakce.