Podrobný filtr produktů

Vielö

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

Dnes k nákupu produktů Zuii Organic / Inlight / Vielö / Naturalis Better v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - produkt Inlight či Zuii Organic dle nabídky.

Dnes k nákupu produktů Zuii Organic / Inlight / Vielö / Naturalis Better v hodnotě nad 5999Kč DÁREK ZDARMA - Inlight Bio sérum na rty / Inlight Bio odličovač.

( 1 - 20 z 20 produktů )
( 1 - 20 z 20 produktů )

Rakouská vlasová a tělová péče Vielö je ódou na praktičnost a účinnou jednoduchost bez zbytečných kudrlinek. To platí pro její minimalistický design a ještě více pro její složení. Dokázala totiž vytvořit kosmetické poklady na základě tak obyčejných a neexotických ingrediencí jako pšeničný protein a syrovátka. 

Její produkty se mohou chlubit rakouským bio certifikátem, dokladem nejvyšší kvality a přísného dodržování zásad definujících přírodní kosmetiku a ekologickou výrobu. Vielö si zakládá na transparentnosti a přehlednosti, nesnaží se cokoliv skrývat za malá písmenka kdesi na nenápadném místě.  

Pro dosažení úplné dokonalosti navázala značka spolupráci s proslulým parfumérem Yogeshem Kumarem, který připravuje unikátní vůně pro její jednotlivé výrobky. Je jen přirozené, že jsou vystavěné pouze z vybraných bio esenciálních olejů, které tak korunují úžasná díla těchto rakouských kosmetických inovátorů.