Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
 • Hairwonder

  Extra silně tužící, rychleschnoucí gel dodá účesu „mokrý“ efekt a zářivý lesk. Díky vzácným výtažkům z 8 bylin navíc posiluje strukturu vlasu, vyživuje je a zlepšuje jejich celkovou kondici. Stupeň tužení: 9. Lesk: 4.


  219,00 Kč
 • Hairwonder

  Gel-vosk s vysokým leskem pro finální dotvarování účesu. Zaručí, že váš účes vydrží dokonalý po celý den. Dodává vlasům výrazný lesk a objem. Obsahuje rýžový protein, který poskytuje vlasům přirozenou ochranu proti UV záření. 


  339,00 Kč
 • Hairwonder

  Pevný, silně tužící vosk pro dotvarování rafinovaných, složitých a extravagantních účesů. Obohaceno o hodnotné výtažky z 8 bylin, které vlasům dodají péči a výživu. Vhodný pro krátké a polodlouhé vlasy. S obsahem kaolinu. Stupeň tužení: 8.


  379,00 Kč
 • Logona

  Vlasový gel dodá vašim vlasům pružnou pevnost, fixuje jednotlivé vlasové partie a vlnitým vlasům propůjčí novou elasticitu. Bambusový extrakt posiluje vlasovou strukturu, vlasy jsou vláčné a lesklé.


  213,00 Kč
 • Logona

  Stylingový gel umožňující optimální úpravu účesu a zaručující jeho perfektní tvar po celý den. Revitalizuje a posiluje vlasy díky účinkům bio kofeinu a ginkgo.


  262,00 Kč
 • Sante

  Gel obsahuje přírodní látky, jako rostlinný cukr, rostlinnou celulózu a extrakt z řas pro zpevňující účinek a extrakt z lístků břízy a hydratační glycerin pro účinek pěstící. Decentní vůně, stabilní konzistence výrobku. S rostlinnými vonnými látkami. Bez syntetických konzervantů. Gel je vhodný pro každý typ vlasů.


  219,00 Kč
 • Hairwonder

  Čirý vosk pro jemné finální úpravy a dotvarování konečků. Dodává vlasům vysoký lesk, má slabě tužící účinek. Vhodný pro krátké a polodlouhé vlasy.


  339,00 Kč
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek