Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek
 • Hairwonder

  Dlouhotrvající barva pro středně hnědé až černé vlasy. Barvy Colour & Care byly prvními svého druhu bez amoniaku. Obsahují 9 vynikajících bio složek jako arganový olej, fytokeratin, pšeničný protein a provitamin B5, které chrání strukturu vlasů, poskytují optimální péči a výživu a dodávají vlasům úžasný lesk. Barva výborně kryje šediny, zvýšená ochrana před UV zářením zaručuje dlouhodobou intenzitu odstínu, který vydrží přinejmenším 6-8 týdnů. Vlasy jsou díky šetrnému přírodnímu složení barvy mnohem zdravější, silnější a krásně hebké. 


  309,00 Kč
 • Natur Erbe

  Tmavě hnědá přírodní barva na vlasy v odstínu 3.0. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Natur Erbe

  Černá přírodní barva na vlasy v odstínu 1.0. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Voono

  Čistě přírodní vlasová barva v nadčasovém odstínu indigo. Barva je na bázi henny, obejde se zcela bez chemie, neobsahuje amoniak ani peroxid. Snadno se aplikuje, dobře chytá a vlasům dodává pevnost, objem a lesk. K pokožce hlavy je velmi jemná, nezpůsobuje její podráždění.


  259,00 Kč
 • Voono

  Čistě přírodní vlasová barva v přirozeně černém odstínu. Barva je na bázi henny, obejde se zcela bez chemie, neobsahuje amoniak ani peroxid. Snadno se aplikuje, dobře chytá a vlasům dodává pevnost, objem a lesk. K pokožce hlavy je velmi jemná, nezpůsobuje její podráždění. Pro méně výraznou změnu barvy lze smíchat v poměru 50:50 s barvou Dark Brown. 


  259,00 Kč
 • Natur Erbe

  Borůvková barva na vlasy v odstínu 4.22 z řady COLOR ERBE BIOLOGICI na bázi bio rostlinných extraktů. Gelová oxidační konzistence zaručuje vynikající krytí a dlouhou trvanlivost. Dodává vlasům lesk, hebkost a svěžest, vyživuje je a příznivě působí také na pokožku hlavy. Obarvené vlasy se snadno rozčesávají a mají plnou, přirozenou barvu.


  286,00 Kč
 • Natur Erbe

  Modročerná barva na vlasy v odstínu 1.10 z řady COLOR ERBE BIOLOGICI na bázi bio rostlinných extraktů. Gelová oxidační konzistence zaručuje vynikající krytí a dlouhou trvanlivost. Dodává vlasům lesk, hebkost a svěžest, vyživuje je a příznivě působí také na pokožku hlavy. Obarvené vlasy se snadno rozčesávají a mají plnou, přirozenou barvu.


  286,00 Kč
 • Natur Erbe

  Černá barva na vlasy v odstínu 1.0 z řady COLOR ERBE BIOLOGICI na bázi bio rostlinných extraktů. Gelová oxidační konzistence zaručuje vynikající krytí a dlouhou trvanlivost. Dodává vlasům lesk, hebkost a svěžest, vyživuje je a příznivě působí také na pokožku hlavy. Obarvené vlasy se snadno rozčesávají a mají plnou, přirozenou barvu.


  286,00 Kč
 • Natur Erbe

  Modročerná přírodní barva na vlasy v odstínu 1.1. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Logona

  V závislosti na vaší přirozené barvě docílíte odstínem intenzivní černá jeden z odstínů ve spektru na obrázku. Jedinečná kompozice z ekologicky pěstované heny, různých bylinek, pšeničného proteinu a jojobového oleje dodává vlasům nádhernou barvu a zároveň je regeneruje. Rostlinné barvy LOGONA obsahují pečlivě vybrané a svědomitě vyzkoušené oleje a rostliny z kontrolovaného biologického pěstování a přírodního sběru ve vybraných lokalitách. Přípravek neobsahuje syntetické konzervační, barvící a vonné látky. Vhodná pro hnědé vlasy až tmavě hnědé vlasy.


  291,00 Kč
 • Sante

  Objevte celou škálu krásy přírody. Dejte svým vlasům dar nádherné barvy, hedvábného lesku a objemu. Rostlinná barva nenarušuje vlas tak, jako chemické barvy, ale ovine se jako ochranný film kolem každého vlasu. Vaše individuální barva a naše rostlinná barva spolu vytvoří živoucí, jasné barevné nuance. Vhodná pro tmavě hnědé až černé vlasy. 


  252,00 Kč
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek