Značky >
Natur Erbe
Produkty v kategorii
ELOBlog

Nejnovější články

Natur Erbe

Přírodní vlasové barvy a péče Natur Erbe patří k méně známým značkám, nabízí však velmi zajímavé produkty. Oblíbené jsou zejména barvy na vlasy Color Erbe spolu s inovovanou řadou s bio rostlinnými extrakty Color Erbe Biologici. Velmi zajímavé jsou také originální stylingové prostředky pro všestrannou úpravu vlasů od této společnosti. Sortiment doplňují vysoce kvalitní přírodní šampony. Pokud jde o krásu a módu, patřila Itálie vždy ke špičce. Natur Erbe této tradici rozhodně nedělá ostudu a posouvá ji ještě dále moderním důrazem na zdraví a ohleduplnost k přírodě.

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 70 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 70 položek

Vlasové barvy Color Erbe se vyznačují svým složením bez obsahu amoniaku, resorcinolu a nonoxynolu. Přesto velmi účinně kryjí, jsou intenzivní a zářivé, k vlasům šetrné a snadno se aplikují. Jsou bohaté na glykolické rostlinné extrakty, které činí barvení pro vlasy méně zatěžujícím. K dispozici jsou v široké paletě barev.

Vylepšená řada Color Erbe Biologici je skutečným spojením přírody a technologie. Tyto gelové barvy stejně perfektně kryjí a svými barevnými odstíny z velké části kopírují předchozí oblíbenou řadu. Rozdíl spočívá ve složení, které je ještě příznivější pro vlasy i pokožku hlavy a kromě dalších látek se obejde bez SLS, parabenů a především těžkých kovů jako kobalt a nikl. Obsahují také arganový olej pro snížení zátěže z barvení na vlasy.

Šampony a stylingové prostředky této značky jsou založené na unikátnm systému STABIL s vyváženým pečujícím a ochranným účinkem. Jsou velmi vhodné právě pro barvené vlasy, a proto se skvěle hodí jako doplněk k barvám od stejného výrobce. Obejdou se bez formaldehydu, parabenů a parafínu.