Natur Erbe

Italská vlasová kosmetika Natur Erbe patří k méně známým značkám, nabízí však velmi zajímavé produkty. Oblíbené jsou zejména přírodní barvy na vlasy Color Erbe a inovovaná řada s bio rostlinnými extrakty Color Erbe Biologici. Velmi zajímavé jsou také originální stylingové prostředky pro všestrannou úpravu vlasů od této společnosti. Sortiment doplňují vysoce kvalitní přírodní šampony. Pokud jde o krásu a módu, patřila Itálie vždy ke špičce. Natur Erbe této tradici rozhodně nedělá ostudu a posouvá ji ještě dále moderním důrazem na zdraví a ohleduplnost k přírodě.

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 69 položek
 • Natur Erbe

  Hnědá přírodní barva na vlasy v odstínu 4.0. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Natur Erbe

  Světle zlatohnědá přírodní barva na vlasy v odstínu 5.3. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Natur Erbe

  Světle hnědá přírodní barva na vlasy v odstínu 5.0. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Natur Erbe

  Zlatavě hnědá přírodní barva na vlasy v odstínu 4.3 Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Natur Erbe

  Světlá zlatavá blond přírodní barva na vlasy v odstínu 8.3. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Natur Erbe

  Světlá blond barva na vlasy v odstínu 8.0 z řady COLOR ERBE BIOLOGICI na bázi bio rostlinných extraktů. Gelová oxidační konzistence zaručuje vynikající krytí a dlouhou trvanlivost. Dodává vlasům lesk, hebkost a svěžest, vyživuje je a příznivě působí také na pokožku hlavy. Obarvené vlasy se snadno rozčesávají a mají plnou, přirozenou barvu.


  286,00 Kč
 • Natur Erbe

  Světle hnědá barva na vlasy v odstínu 5.0 z řady COLOR ERBE BIOLOGICI na bázi bio rostlinných extraktů. Gelová oxidační konzistence zaručuje vynikající krytí a dlouhou trvanlivost. Dodává vlasům lesk, hebkost a svěžest, vyživuje je a příznivě působí také na pokožku hlavy. Obarvené vlasy se snadno rozčesávají a mají plnou, přirozenou barvu.


  286,00 Kč
 • Natur Erbe

  Popelavá blond přírodní barva na vlasy v odstínu 7.1. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Natur Erbe

  Medová blond přírodní barva na vlasy v odstínu 8.31. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Natur Erbe

  Ultra světlá blond přírodní barva na vlasy v odstínu 9.0. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Natur Erbe

  Hnědá barva na vlasy v odstínu 4.0 z řady COLOR ERBE BIOLOGICI na bázi bio rostlinných extraktů. Gelová oxidační konzistence zaručuje vynikající krytí a dlouhou trvanlivost. Dodává vlasům lesk, hebkost a svěžest, vyživuje je a příznivě působí také na pokožku hlavy. Obarvené vlasy se snadno rozčesávají a mají plnou, přirozenou barvu.


  286,00 Kč
 • Natur Erbe

  Tmavá blond přírodní barva na vlasy v odstínu 6.0. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Natur Erbe

  Sprej pro bohatý, sametově hebký, jemný účes. Svým organickým aktivním komplexem dodá vlasům objem, takže budou krásně nadýchané. Díky přírodnímu složení je k vlasům velmi šetrný a chrání je.


  292,00 Kč
 • Natur Erbe

  Světle červená barva na vlasy v odstínu 7.6 z řady COLOR ERBE BIOLOGICI na bázi bio rostlinných extraktů. Gelová oxidační konzistence zaručuje vynikající krytí a dlouhou trvanlivost. Dodává vlasům lesk, hebkost a svěžest, vyživuje je a příznivě působí také na pokožku hlavy. Obarvené vlasy se snadno rozčesávají a mají plnou, přirozenou barvu.


  286,00 Kč
 • Natur Erbe

  Vlasový vosk se silným tužicím účinkem vhodný pro náročné účesy a úpravy vlasů. Má matující efekt. Napomáhá vyživovat vlasy díky obsahu bio citrónu a extraktu arganového oleje.


  292,00 Kč
Zobrazeno 1 – 15 z 69 položek

Vlasové barvy Color Erbe se vyznačují svým složením bez obsahu amoniaku, resorcinolu a nonoxynolu. Přesto velmi účinně kryjí, jsou intenzivní a zářivé, k vlasům šetrné a snadno se aplikují. Jsou bohaté na glykolické rostlinné extrakty, které činí barvení pro vlasy méně zatěžujícím. K dispozici jsou v široké paletě barev.

Vylepšená řada Color Erbe Biologici je skutečným spojením přírody a technologie. Tyto gelové barvy stejně perfektně kryjí a svými barevnými odstíny z velké části kopírují předchozí oblíbenou řadu. Rozdíl spočívá ve složení, které je ještě příznivější pro vlasy i pokožku hlavy a kromě dalších látek se obejde bez SLS, parabenů a především těžkých kovů jako kobalt a nikl. Obsahují také arganový olej pro snížení zátěže z barvení na vlasy.

Šampony a stylingové prostředky této značky jsou založené na unikátnm systému STABIL s vyváženým pečujícím a ochranným účinkem. Jsou velmi vhodné právě pro barvené vlasy, a proto se skvěle hodí jako doplněk k barvám od stejného výrobce. Obejdou se bez formaldehydu, parabenů a parafínu.