Durance

Durance je jedním z hrdých pokračovatelů jihofrancouzské kosmetické tradice. Orientuje se na produkci všeho, co krásně voní, a v tomto oboru patří k mistrům. Zkušení parfuméři neustále zdokonalují a obohacují bohatou paletu vůní osobních i domácích. Zejména bytové parfémy a osvěžovače vzduchu patří spolu s vonnými svíčkami ke světové špičce.

Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek
 • Durance

  Krém ze směsi rostlinných olejů pro ochranu a výživu suché, unavené a rozpraskané pokožky rukou. Vaše ruce budou krásně jemné a provoněné přírodním éterickým olejem z růže.


  389,00 Kč
 • Durance

  Bytová vůně, která vmžiku vytvoří příjemnou, pohodovou a zároveň povzbuzující atmosféru. Kombinace skořice a pomeranče je jednoznačná vánoční klasika, která dodá spojení útulný domov ještě další rozměr. Vhodná je především do obývacího pokoje a kuchyně, jak jinak než napodzim a v zimě.


  323,00 Kč
 • Durance

  Bytová vůně, která vmžiku vytvoří příjemnou, pohodovou a zároveň povzbuzující atmosféru. Delikátně sladkou vanilku svými tóny doplňují a podporují kokos a sladké mandle. Vůně je vhodná zejména pro obývací pokoj, ložnici a kuchyň v podzimním a zimním období.


  323,00 Kč
 • Durance

  Bytová vůně, která vmžiku vytvoří příjemnou, pohodovou a zároveň povzbuzující atmosféru. Jako by u vás z krůpěje ranní rosy vykvetla dokonalá, majestátní růže. Tato vůně se zvlášť hodí do obývacího pokoje a ložnice v jarním a letním období.


  323,00 Kč
 • Durance

  Bytová vůně, která vmžiku vytvoří příjemnou, pohodovou a zároveň povzbuzující atmosféru. Plné, delikátní, oblé tóny levandule se mísí s pižmovými a dřevitými akcenty. Tato vůně je zvlášť vhodná do obýváku, ložnice a koupelny, a to zejména na jaře a v létě.


  323,00 Kč
 • Durance

  Bytová vůně, která vmžiku vytvoří příjemnou, pohodovou a zároveň povzbuzující atmosféru. Tóny borovicového dřeva a pryskyřice mají stejný účinek, jako byste otevřeli okna uprostřed letního lesíku. Tato vůně se hodí především do obývacího pokoje nebo pracovny, obzvlášť na podzim a v zimě.


  323,00 Kč
 • Durance

  Bukolická toaletní voda komponovaná jako louka plná divokých květů přináší vzrušující pocit probouzejícího se jara. V jejích tónech hraje prim vlčí mák. Hodí se pro navození nebo zdůraznění pocitu bezstarostnosti a prosluněného veselí. Poddejte se ryzí emoci.


  595,00 Kč
 • Durance

  Tradiční marseillské mýdlo vařené v kotli podle staleté receptury. Tvoří jej směs vysoce kvalitních přírodních olejů, takže nejen účinně čistí, ale také překvapí svou jemností. V nejklasičtější a po staletí oblíbené podobě s olivovým olejem.


  235,00 Kč
 • Durance

  Tradiční marseillské mýdlo vařené v kotli podle staleté receptury. Tvoří jej směs vysoce kvalitních přírodních olejů, takže nejen účinně čistí, ale také překvapí svou jemností. Je obohacené esenciálním olejem z verbeny, jehož vůně vás vmžiku přenese do srdce Provence.


  255,00 Kč
 • Durance

  Tradiční marseillské mýdlo vařené v kotli podle staleté receptury. Tvoří jej směs vysoce kvalitních přírodních olejů, takže nejen účinně čistí, ale také překvapí svou jemností. Je obohacené esenciálním olejem z růže, který delikátně provoní pokožku.


  239,00 Kč
 • Durance

  Tradiční marseillské mýdlo vařené v kotli podle staleté receptury. Tvoří jej směs vysoce kvalitních přírodních olejů, takže nejen účinně čistí, ale také překvapí svou jemností. Je obohacené esenciálním olejem z levandule, fialového zlata a nejtypičtější a nejoblíbenější rostliny Provence.


  249,00 Kč
  Dočasně nedostupné
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek

Jedinečné, velmi osobité kompozice nesou pečeť genia loci levanduli zaslíbené Provence, vyznačují se maximálním respektem k přírodě a přinášejí skutečný koncert emocí. Velmi oblíbenou položkou sortimentu jsou také tradiční marseillská mýdla z rostlinných olejů, jak jinak než nádherně vonící.