Zuii Organic

Seznamte se s velvyslankyní slunné Austrálie na poli bio dekorativní kosmetiky, její excelencí Zuii Organic. Lze jednoduše prohlásit, že této luxusní kosmetice nechybí nic. Myslí na všechny potřeby, které ženy při krášlení mají, a pokrývá je bohatou paletou produktů a barev. Její jedinečné receptury vycházejí především ze zpracování okvětních lístků růže, jasmínu a heřmánku, není proto přehnané říci, že používat make-up Zuii je jako pokrývat si tvář květinami.

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 202 prod.
Zobrazeno 1 – 18 z 202 prod.

Seznamte se s velvyslankyní slunné Austrálie na poli bio dekorativní kosmetiky, její excelencí Zuii Organic. Lze jednoduše prohlásit, že této luxusní kosmetice nechybí nic. Myslí na všechny potřeby, které ženy při krášlení mají, a pokrývá je bohatou paletou produktů a barev. Její jedinečné receptury vycházejí především ze zpracování okvětních lí...

Další čistě přírodní ingredience (všechny v BIO kvalitě) poskytují pleti všestrannou péči, vyživují a ošetřují ji. To vše bez sebemenšího množství syntetických a škodlivých látek; parabeny, nanočástice, mastek a další tato značka naprosto nepřipouští (dosvědčují certifikáty BDIH a COSMOS). Třešničkou na dortu Zuii je vůně. Intenzivní vůně květin, která zaplaví smysly po aplikaci třeba i jen rtěnky. Zkuste a nechte se unést, ale pozor, Zuii je návyková.

Základem perfektního make-upu jsou podkladové a korekční báze Zuii Organic, které se ideálně hodí ke všem dalším produktům značky. Pro skutečně bezchybný vzhled lze pak sáhnout po jednom z tekutých make-upů, krycích pudrů, tvářenek či rozjasňovačů, které společně představují téměř nekonečné možnosti líčení. Všechny se vyznačují nejvyšší kvalitou, lehkou konzistencí vhodnou pro snadnou aplikaci a nezatěžující pleť, a prvotřídním krytím. Jejich složení je vyvinuté tak, aby pleť chránily a vyživovaly. A bonusem obvyklým u Zuii je nezaměnitelná květinová vůně, která doplní skvělý look.

Perfekcionismus typický pro Zuii se projevuje i v jejích sadách pro líčení očí. Oční stíny jsou k dispozici buďto v jednotlivých odstínech, nebo řadách DUO a QUATRO kombinujících vždy dvě případně čtyři barvy. Úsilí vývojářů se přetavilo v komplexní paletu barev, které jsou zároveň uměřené a přitom velmi živé a působivé. Není problém dosáhnout libovolného požadovaného efektu, a to na zcela profesionální úrovni. I řasenky patří ke špičce ve své kategorii, řasám dodají skutečně přepychovou délku i objem. Vedle dvou základních černých variant nabízí Zuii také barevnou řadu, která je navíc vegan certifikovaná. Všechny produkty se vyznačují vysokou odolností, takže perfektní vzhled vydrží po celý náročný den.

Pro líčení rtů nabízí Zuii Organic dvě řady rtěnek, které doplňuje řada lesků na rty a základní konturovací pomůcka, tedy tužky na rty. Unikátní jsou především tekuté rtěnky, které patří k prvním na světě svého druhu. Všechny produkty se vyznačují čistě přírodním složením v bio kvalitě. Jsou vystavěny na bázi včelího vosku, jojobového oleje a bambuckého másla, takže jsou skutečně velmi jemné a příjemné na nošení. Mimo to se vyznačují intenizvními barvami, vysokou odolností a lehkou květinovou vůní. Naprostá většina rtěnek Zuii se obejde bez karmínu, který má výrazné alergenní účinky.

Zobrazit
Zuii Organic