Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Inlight

Luxusní, vysoce kvalitní certifikovaná bio kosmetika Inlight pochází z britského Cornwallu. Už při pohledu na střídmě elegantní balení produktů je zřejmé, že se nejedná o značku, která by se spokojila s místem uprostřed řady. Do čela ji ale staví především obsah. Všechny výrobky Inlight jsou 100% bio, mají tedy nejčistější a nejkvalitnější složení, jakého je vůbec možné dosáhnout. To stvrzují také certifikáty Soil Association a COSMOS Organic. Za značkou stojí lékař italského původu Dr. Mariano Spiezia, který je jedním z největších inovátorů na poli přírodní kosmetiky. Díky jeho recepturám nabízí Inlight skutečně špičkovou péči o pleť pro ty nejnáročnější zákazníky. K nim se řadí mimo jiné i Aňa Geislerová. I díky ní lze říci, že v produktech Inlight se krása setkává s uměním.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 21 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 21 položek

Více o Inlight

Výrobky Inlight jsou vyrobeny na bázi olejů a hodí se pro všechny typy pleti, včetně mastné pleti. Výrobky na olejové bázi pomáhají vyrovnávat množství kožního mazu a předchází jeho nadměrné produkci, která bývá obvykle způsobena nadbytečným čištěním. Snadno se vstřebávají a nezanechávají na pokožce přebytečný olej, zanechávají vaši pleť skvěle vyživenou, hedvábně jemnou a zářivou.

Bio Lipophilic Matrix®

Všechny výrobky  Inlight obsahují Bio Lipophilic Matrix®, který završuje dlouholetý výzkum a představuje dokonalé snoubení vědy a alchymie. Bio Lipophilic Matrix® se skládá ze specifické kombinace čistých, bio, za studena lisovaných olejů z rostlin, pečlivě pěstovaných pro jejich souznění s vrchní vrstvou lidské pokožky.

Inlight