Butterbean Organics

Značka opalovacích prostředků Butterbean Organics je domovem na slunné Floridě, čemuž odpovídá i její produkce. Soustředí se na vývoj minerálních ochranných krémů proti slunci bez obsahu syntetických látek a s optimálním ochranným faktorem (SPF). Jejich základem jsou kokosový olej a bambucké máslo, samozřejmě v té nejvyšší kvalitě. Ty jsou doplněny o vitamíny a antioxidanty pro lepší ochranu pokožky a zároveň její vyživení.

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
 • Butterbean Organics

  Dlouhodobě nejoblíbenější minerální opalovací krém z řady Butterbean Organics. Díky mechanické pumpičce (bez aerosolů) se jednoduše nanáší a vždy splní svůj účel. Ochraný štít je tvořen oxidem zinečnatým podpořeným směsí kokosového, olivového, slunečnicového a jojobového oleje a nedovolí slunečním paprskům, aby jakkoliv ublížily i té nejcitlivější pokožce. Konzistence krému je lehká, dobře se roztírá a nezanechává bílý film.


  1
  Hodnocení
  645,00 Kč
 • Butterbean Organics

  Minerální krém na opalování s původním složením (Original) má nejvyšší podíl bio složek kokosového oleje a bambuckého másla. Za svou příjemnou vůni vděčí pouze jim, neobsahuje syntetickou parfemaci. Přítomnost včelího vosku jí dodává sladký nádech, který je dalším z řady důvodů, proč je krém tak oblíbený. Oproti krému s pumpičkou je hutnější, s krémovou konzistencí. Ani on ale na pokožce nezanechává bílý povlak.  


  545,00 Kč
  Dočasně nedostupné
 • Butterbean Organics

  Tyčinka s minerálním opalovacím prostředkem poskytuje bezpečnou, efektivní a pohotovou ochranu proti slunečnímu záření. Skrývá se v recyklovatelném a rozložitelném obalu, prospívá tak člověku a současně neškodí zemi. Tyčinku můžete mít vždycky po ruce v plážové tašce nebo třeba kabelce a namazat si nos, obličej nebo uši podle momentální potřeby. Nezanechává na pokožce bílý film. Tyčinka neobsahuje nano částice.


  495,00 Kč
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek

Krémy jsou voděodolné, s dlouhotrvajícím účinkem a vyvinuté tak, aby nezanechávali na těle bílý film. K dostání jsou v praktických recyklovatelných obalech, takže nezatíží ani svědomí spotřebitelů ohleduplných k životnímu prostředí. Výrobky Butterbean jsou opravdu luxusní péčí pro celou rodinu.

Minerální opalovací krémy Butterbean Organics neobsahují složky na bázi ropy, škodlivé DEET, alkohol ani sóju. Vyrobeny jsou čistě ze surovin rostlinného původu. Zakladatelka značky, Summer, je sama matkou pěti dětí, a dobře tedy ví, co to je starost o jejich ochranu a bezpečí. Do svých produktů proto vkládá maximum.

Butterbean Organics