Podrobný filtr produktů

Butterbean Organics

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

( 1 - 5 z 5 produktů )
( 1 - 5 z 5 produktů )

Značka opalovacích prostředků Butterbean Organics je domovem na slunné Floridě, čemuž odpovídá i její produkce. Soustředí se na vývoj minerálních ochranných krémů proti slunci bez obsahu syntetických látek a s optimálním ochranným faktorem (SPF). Jejich základem jsou kokosový olej a bambucké máslo, samozřejmě v té nejvyšší kvalitě. Ty jsou doplněny o vitamíny a antioxidanty pro lepší ochranu pokožky a zároveň její vyživení.

Krémy jsou voděodolné, s dlouhotrvajícím účinkem a vyvinuté tak, aby nezanechávali na těle bílý film. K dostání jsou v praktických recyklovatelných obalech, takže nezatíží ani svědomí spotřebitelů ohleduplných k životnímu prostředí. Výrobky Butterbean jsou opravdu luxusní péčí pro celou rodinu.

Minerální opalovací krémy Butterbean Organics neobsahují složky na bázi ropy, škodlivé DEET, alkohol ani sóju. Vyrobeny jsou čistě ze surovin rostlinného původu. Zakladatelka značky, Summer, je sama matkou pěti dětí, a dobře tedy ví, co to je starost o jejich ochranu a bezpečí. Do svých produktů proto vkládá maximum.