Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
 • The Greatest Candle

  Příjemná květinová vůně navozující pocity pohody, relaxace a uvolnění. Vytvoří atmosféru právě rozkvetlého květinového záhonu v každém ročním období. Okouzlující vůni této svíčky otevírají tóny sladkých broskvoní a špetky hřebíčku. Po jejich odeznění se příjemně rozvine podmanivá vůně jasmínu a konvalinky, následovaná vůní pižma a cedrového dřeva.


  99,00 Kč
  Dočasně nedostupné
 • The Greatest Candle

  Pikantní, kořeněná, ale zároveň i sladká vůně se ukrývá v této svíčce. Její originální a nevšední aroma vás okouzlí a zároveň vytvoří velmi útulnou atmosféru v každém obýváku či pracovně. Užijte si voňavé tóny hřebíčku a pryskyřice a nechte je rozehrát vzrušující symfonii vůní.


  99,00 Kč
  Dočasně nedostupné
 • Plantes et Parfums

  Aromalampa v bíé barvě je krásným doplňkem do Vašeho interiéru. Ideální kombinovat s éterickými oleji.


  355,00 Kč
 • Plantes et Parfums

  Sádrové srdíčko je pěkným dekorativním předmětem a vkusným doplňkem pro Váš interiér. Přidáním několika kapek vůně Provensálské potěšení nádherně provoní prostor a vytvoří báječnou atmosféru s delikátní vůní mandlí, medu a ořechů.


  269,00 Kč
 • Plantes et Parfums

  Ručně vyrobená aromatická svíčka ze 100% sójového oleje, která nádherně provoní váš domov a nastolí v něm sladce milou atmosféru. Její vůně je mozaikou svěžích a sladkých nót, která zaplaví smysly natolik, že možná dostane chuť tento sladký poklad i ochutnat. Svíčka je bez parafínu, její knot je z čisté bavlny. Vydrží hořet přibližně 40 hodin.


  371,00 Kč
 • Plantes et Parfums

  Ručně vyrobená aromatická svíčka ze 100% sójového oleje, která nádherně provoní váš domov a dodá mu hřejivou, skutečně domáckou atmosféru. Květ bavlníku, který jí dal název, se mísí s nótami kosatce a hedvábí v okouzlující ódě na delikátnost. Svíčka je bez parafínu, její knot je z čisté bavlny. Vydrží hořet přibližně 15 hodin.


  232,00 Kč
 • The Greatest Candle

  Směs těch nejpříjemněji vonících květin pocházejících z Himalájí se snoubí v této svíčce. Její vůně je báječně květinová a navíc doplněná špetkou koření, díky kterému se z ní stává originální a nevšední záležitost.


  99,00 Kč
 • The Greatest Candle

  Sladká, kořeněná a především velmi charismatická vůně, která okouzlí nejen milovníky vánoční atmosféry. V prvních okamžicích si můžete vychutnávat příjemnou aromatickou vůni hřebíčku a měkkého ovoce, která pozvolna přechází do jemné vůně skořice a muškátového oříšku. Pomyslnou třešničkou na dortu je pozvolna se linoucí vůně kadidla a vanilky.


  99,00 Kč
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek