Zahir Cosmetics

Zahir Cosmetics je česká rodinná firma specializující se na minimalisticky pojaté, čistě přírodní kosmetické produkty. Staví na prastarých a tradicí osvědčených znalostech Orientu a jeho exotickém rostlinném bohatství. V jejích výrobcích najdete prakticky jen čisté rostlinné oleje a květové vody, tedy skutečně přírodní složky bez dalších přídavků. Ústřední místo mezi nimi zaujímá arganový olej, proslulé "marocké zlato", s jeho mnoha vynikajícími vlastnostmi. Sortiment výrobků je i tak dostatečně bohatý, pokrývá kosmetikou pleťovou, tělovou i přípravky na vlasy. Společnost si velmi zakládá na pečlivém výběru dodavatelů surovin, spolupracuje jen s držiteli certifikace ECOCERT. Prověřené kosmetické receptury orientálních krásek jsou díky značce Zahir dostupné i vám.

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • Zahir Cosmetics

  Voda z květů hořkého pomeranče je čistě přírodním přípravkem ideálním pro čištění mastné pleti a odličování. Má dobrý tonizační efekt, pomáhá zklidnit podráždění pleti a odstranit začervenání. Reguluje produkci kožního mazu. Je vhodná jako příprava před aplikací pleťového oleje nebo krému pro lepší vstřebávání, dobře se hodí i k fixaci make-upu.


  196,00 Kč
 • Zahir Cosmetics

  Univerzální čisticí marocký jíl neboli lávový prášek. Čistě přírodní prostředek který účinně vyčistí pleť jako peeling, působí stažení pórů, upravuje tovrbu kožního mazu a doplní prospěšné minerální látky. Je k pleti velmi šetrný, hodí se i pro velmi citlivou a problematickou pleť postiženou ekzémem a lupenkou. Lze použít i jako pleťovou masku a na pokožku hlavy.


  297,00 Kč
 • Zahir Cosmetics

  Sérum v praktickém balení s pumpičkou pro perfektní pěstěný vzhled vousů od strniště po plnovous. Je tvořeno směsí vzácných marockých olejů, zejména arganového, které podporují růst vousů a postarají se o jejich hebkost a lesk. Vousy budou také více uhlazené a snadněji upravitelné. Bohatě zastoupené mastné kyseliny a vitamín E navíc blahodárně působí na pleť a zpomalují její stárnutí.


  309,00 Kč
 • Zahir Cosmetics

  Účinné sérum z přírodních olejů pro posílení kořínků vlasů a celé jejich struktury a výrazné snížení jejich vypadávání. Oleje také uhlazují vlasová vlákna, takže se vlasy lépe rozčesávají a snadněji upravují do účesu. Působí i na zjemnění vlasů a zvyšují jejich lesk.


  288,00 Kč
 • Zahir Cosmetics

  Orientem vonící tělový balzám z vysoce kvalitního za studena lisovaného arganového oleje. Přináší nejjemnější způsob hýčkání vaší pokožky, ale také její výživu, ochranu před stárnutím a úžasné zvláčnění. Tento arganový balzám je jednoduše o požitku, a my věříme, že si ho zasloužíte.


  318,00 Kč
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek