Podrobný filtr produktů

Nourish London

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

( 1 - 24 z 25 produktů )
( 1 - 24 z 25 produktů )

Nourish London je britská bio kosmetika přinášející vědecky vyvinutou, vysoce efektivní, veganskou pleťovou péči vystavěnou na síle a jedinečných účincích přírodních ingrediencí. Nadšení pro přirozenou krásu a inovace v podobě bioaktivních složek, které pohání její tvorbu, vyprodukovalo už několik přípravků ověnčených oceněními.

V Nourish však nevkládají do výrobků jen své expertní znalosti, ale také lásku s níž je připravují a kterou chtějí přenášet na jejich uživatelky. Stvořitelka této značky Dr. Pauline Hili, renomovaná odbornice na pečující kosmetiku s více než 30letou praxí v oboru, tímto způsobem přispívá svým dílem ke zlepšení světa. S opravdovým zápalem inspiruje ostatní ke snížení zátěže, jíž je naše pleť vystavena z vnějšího prostředí i konvenční kosmetiky, a vykročení vstříc čistější a zelenější budoucnosti pro blaho jich samých i naší planety.

Toto poselství k nám vysílá spolu se svými úžasnými výtvory přímo ze srdce Británie, z životem a novými trendy kypícího Londýna, který má převratné věci zapsané v genech.