na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 110 položek
 • Natur Erbe

  Hnědá přírodní barva na vlasy v odstínu 4.0. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Natur Erbe

  Světle zlatohnědá přírodní barva na vlasy v odstínu 5.3. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Natur Erbe

  Světle hnědá přírodní barva na vlasy v odstínu 5.0. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Natur Erbe

  Zlatavě hnědá přírodní barva na vlasy v odstínu 4.3 Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Natur Erbe

  Světlá zlatavá blond přírodní barva na vlasy v odstínu 8.3. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Natur Erbe

  Světlá blond barva na vlasy v odstínu 8.0 z řady COLOR ERBE BIOLOGICI na bázi bio rostlinných extraktů. Gelová oxidační konzistence zaručuje vynikající krytí a dlouhou trvanlivost. Dodává vlasům lesk, hebkost a svěžest, vyživuje je a příznivě působí také na pokožku hlavy. Obarvené vlasy se snadno rozčesávají a mají plnou, přirozenou barvu.


  286,00 Kč
 • Natur Erbe

  Světle hnědá barva na vlasy v odstínu 5.0 z řady COLOR ERBE BIOLOGICI na bázi bio rostlinných extraktů. Gelová oxidační konzistence zaručuje vynikající krytí a dlouhou trvanlivost. Dodává vlasům lesk, hebkost a svěžest, vyživuje je a příznivě působí také na pokožku hlavy. Obarvené vlasy se snadno rozčesávají a mají plnou, přirozenou barvu.


  286,00 Kč
 • Natur Erbe

  Popelavá blond přírodní barva na vlasy v odstínu 7.1. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Natur Erbe

  Medová blond přírodní barva na vlasy v odstínu 8.31. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Natur Erbe

  Ultra světlá blond přírodní barva na vlasy v odstínu 9.0. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Hairwonder

  Dlouhotrvající barva pro středně hnědé až černé vlasy. Barvy Colour & Care byly prvními svého druhu bez amoniaku. Obsahují 9 vynikajících bio složek jako arganový olej, fytokeratin, pšeničný protein a provitamin B5, které chrání strukturu vlasů, poskytují optimální péči a výživu a dodávají vlasům úžasný lesk. Barva výborně kryje šediny, zvýšená ochrana před UV zářením zaručuje dlouhodobou intenzitu odstínu, který vydrží přinejmenším 6-8 týdnů. Vlasy jsou díky šetrnému přírodnímu složení barvy mnohem zdravější, silnější a krásně hebké. 


  309,00 Kč
 • Hairwonder

  Dlouhotrvající barva pro světle hnědé až černé vlasy. Barvy Colour & Care byly prvními svého druhu bez amoniaku. Obsahují 9 vynikajících bio složek jako arganový olej, fytokeratin, pšeničný protein a provitamin B5, které chrání strukturu vlasů, poskytují optimální péči a výživu a dodávají vlasům úžasný lesk. Barva výborně kryje šediny, zvýšená ochrana před UV zářením zaručuje dlouhodobou intenzitu odstínu, který vydrží přinejmenším 6-8 týdnů. Vlasy jsou díky šetrnému přírodnímu složení barvy mnohem zdravější, silnější a krásně hebké. 


  309,00 Kč
 • Natur Erbe

  Tmavá blond přírodní barva na vlasy v odstínu 6.0. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.


  280,00 Kč
 • Natur Erbe

  Hnědá barva na vlasy v odstínu 4.0 z řady COLOR ERBE BIOLOGICI na bázi bio rostlinných extraktů. Gelová oxidační konzistence zaručuje vynikající krytí a dlouhou trvanlivost. Dodává vlasům lesk, hebkost a svěžest, vyživuje je a příznivě působí také na pokožku hlavy. Obarvené vlasy se snadno rozčesávají a mají plnou, přirozenou barvu.


  286,00 Kč
 • Hairwonder

  Dlouhotrvající barva pro světlé blond až tmavé blond vlasy. Barvy Colour & Care byly prvními svého druhu bez amoniaku. Obsahují 9 vynikajících bio složek jako arganový olej, fytokeratin, pšeničný protein a provitamin B5, které chrání strukturu vlasů, poskytují optimální péči a výživu a dodávají vlasům úžasný lesk. Barva výborně kryje šediny, zvýšená ochrana před UV zářením zaručuje dlouhodobou intenzitu odstínu, který vydrží přinejmenším 6-8 týdnů. Vlasy jsou díky šetrnému přírodnímu složení barvy mnohem zdravější, silnější a krásně hebké.


  309,00 Kč
Zobrazeno 1 – 15 z 110 položek

Barvení klasickými přípravky je pro vlasy bezesporu silně stresující zásah. Naprostá většina barev obsahuje amoniak a peroxid nebo jiné oxidační činidlo, které narušují strukturu vlasů, poškozují a vyčerpávají je. Další častou přísadou jsou para-fenylendiamin (PPD) a resorcinol způsobující podráždění a alergické reakce. Pro skutečně zdravé vlasy je třeba se všem těmto složkám vyhnout, což umožňují přírodní barvy na vlasy. Většina z nich využívá jako barvicí ingredienci hennu, některé značky ale nabízí zcela plnohodnotné vlasové barvy bez henny. Je nutné upozornit, že dosáhnout trvalého barevného efektu bez chemického zásahu do vlasů je obtížné. Jen ty nejkvalitnější dlouhotrvající barvy toho umí dosáhnout bez použití peroxidu.