Mádara
( 1 - 24 z 59 produktů )
( 1 - 24 z 59 produktů )

Nová hvězda bio kosmetiky sídlí v lotyšské Rize a nese jméno Mádara. Značka založená čtyřmi progresivními dámami je hrdá na své pobaltské kořeny a pevně se jich drží. Svůj kosmetický program staví na bylinách a plodech pocházejících ze zádumčivých severských lesů a arktických vřesovišť. Ty jsou nenápadnou studnicí plnou silných antioxidantů a důležitých omega kyselin, ze které firma čerpá pro své vynikající omlazující kosmetické přípravky.

Jedním ze základních kamenů úspěchu značky je březová míza, jejíž obdivuhodné vlastnosti se v poslední době těší stále většímu uznání. Březová míza nebo voda je přirozeným produktem bříz rostoucích v chladných oblastech. Na jaře, kdy noci jsou chladné a dny teplé, se stromy zbavují přebytečné tekutiny, která je zachytávána a zpracovávána. Obsahuje úžasnou směs minerálů, amino a organických kyselin a enzymů, která z ní činí zcela unikátní přírodní produkt. V severních zemích je březová šťáva tradičním nápojem, který se právě díky svým vlastnostem v poslední době stává skutečným hitem.

Lotyšská značka je průkopníkem využití březové vody v kosmetice. Postavila na ní svoji řadu TIME MIRACLE luxusních anti-age pleťových přípravků. Pleťová kosmetika Mádara však patří ke špičce i díky bohatému výběru hydratačních, ochranných, antioxidačních a energizujících krémů a sér. I po vizuální stránce perfektně zpracované produkty s jejím logem jsou určeny těm, kdo to se svojí pletí myslí opravdu dobře a berou ji vážně.

Program značky ale zahrnuje také vysoce kvalitní tělovou a vlasovou péči. I v nich se uplatňuje březová míza v hojné míře. Každý produkt je důkladně promyšlený, protože cílem značky není jen zařadit se po bok mnoha ostatních, Mádara chce vždy stát v čele. Zpracování probíhá v podmínkách moderní laboratoře za pomoci nejpokročilejších technologií umožňujících získat nejčistší možné suroviny. Výsledkem je špičková přírodní kosmetika chlubící se certifikátem Ecocert.