Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek
 • Plantes et Parfums

  Eau du Ventoux Boisé je povzbuzující, silná toaletní voda pro muže, která využívá přírodní avšak výjimečné vůně. Dřevité tóny santalu a cedru se mísí s přívětivým nádechem pižma a pačule.


  564,00 Kč
 • Plantes et Parfums

  Eau du Ventoux je povzbuzující a stimulující toaletní voda pro muže, kteří si potrpí na výjimečné vůně. Osvěžující nóta bergamotu a pelyňku se v ní mísí se silou cedru, santalového dřeva a pižma.


  564,00 Kč
 • Florascent

  Bahou, esence Orientu. V jeho horkém slunci mísí myrha a pryskyřice opoponax své těžce opojné páry s vůní exotického koření roztodivných barev. Mámení smyslů dokonává hřejivý santal líně se přetahující s kadidlem. Vůně se hodí zejména pro období podzimu a zimy.


  2 209,00 Kč
 • Villa Flora

  Timgad, kvetoucí římské město, které zmizelo z historie, nese poutavou hloubku a eleganci vetiveru.Počáteční, lehce kouřové tóny se rozvíjejí do vzácné dřevité harmonie cedru a kašmíru, aby nakonec spočinuly v moci santalového dřeva. Timgad přináší silnou osobnost, evokuje tajemství zapomenutých království a ušlechtilost hlubokých emocí. Elegantní a úchvatná vůně, která je mužská i ženská, klasická i moderní.


  1 056,00 Kč
 • Plantes et Parfums

  Eau du Ventoux Vétiver je chladivá, povzbuzující toaletní voda pro muže, která využívá přírodní avšak výjimečné vůně. Stimulující nóty vetiveru a citrusu se mísí se silou cedru, santalového dřeva a tonkových bobů.


  564,00 Kč
 • Florascent

  Stylová a extravagantní. Sametově hebká vůně tonky je předehrou skladby smyslné vůně barrique dřeva, vibrující patchouli a svěžesti plné ovoce.


  2 209,00 Kč
 • Sante

  Inovativní parfém SANTE homme 365 je možno shrnout slovy -stvoř svůj vlastní svět. Pro nás to znamená být otevření k široké škále nových zkušeností, které život nabízí a zároveň být stále sami sebou. Zajít tak daleko, jak jen je to v lidských silách. Zmocnit se dne a vytěžit z toho co nejvíc. Být jedineční 365 dní v roce.


  886,00 Kč
 • Florascent

  Ovocný nádech grepfruitu a hřejivý tón galanga dokreslují nezapomenutelnou chloubu vetyveru - drahocenou, jemně dřevitou vůní.


  1 889,00 Kč
 • Florascent

  Kořeněná vzpomínka na letní středomořské hrátky. Divoký estragon, trpká šalvěj a svěží vůně citrusových plodů se snoubí se vzácnými dřevy. V základu dominuje toskánské dřevo vytvářející ušlechtilou kompozici.


  1 889,00 Kč
 • RaE

  Parfém RaE Santalové dřevo jsme vyvíjeli 1 rok, a díky svému vyváženému složení se hodí pro muže i pro ženy.

  Originální kompozice kombinuje svěží tóny spolu se santalovým dřevem a dubovým mechem. Exotický nádech santalového dřeva je hřejivý a její dřevnatá vůně působí i jako afrodiziakum.


  1 030,00 Kč
 • RaE

  Parfém RaE Santalové dřevo jsme vyvíjeli 1 rok, a díky svému vyváženému složení se hodí pro muže i pro ženy.

  Originální kompozice kombinuje svěží  tóny spolu se santalovým dřevem a dubovým mechem. Exotický nádech santalového dřeva je hřejivý a její dřevnatá vůně působí i jako afrodiziakum.


  980,00 Kč
 • Plantes et Parfums

  Přírodní toaletní voda. Příjemná svěží tonizující vůně s nótami máty, bergamotu, grapefruitu, santalu, ambry, pižma.


  564,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek