Bo.ho

Francouzská přírodní dekorativka Bo.ho Green je jednoduše chic. Nezávislou eleganci dává na odiv už na první pohled a její obliba je pozásluze na vzestupu. Rtěnky, oční stíny i laky na nehty této značky se vyznačují velmi osobitými barvami, které jsou schopny jednoznačně podtrhnout každou výraznou osobnost. Při vývoji produktů dbá Bo.ho vedle čistoty ingrediencí zejména na pohodlnost a příjemnost nošení, tak aby se její make-up stal zcela přirozenou součástí každého dne. Cílem této značky je stát na čele inovací v technologickém i módním směru a je to na ní vidět. Nebo lépe, je to vidět na kráse každé její uživatelky.

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
 • Bo.ho

  Korektor Beige diaphane jedinečně skryje všechny drobné nedokonalosti pleti. Poskytuje perfektní a dlouhodobé krytí, po nanesení pleť sjednotí, dokreslí obličej a vrátí mu zdravý vzhled.


  239,00 Kč
 • Bo.ho

  Řasenka hnědá perfektně podtrhne přirozenou krásu Vašich očí a dodá jim na výrazu! Je vyrobena na 99% z přírodních ingrediencí, nedráždí citlivé oči a její lehké a jemné složení ocení i nositelky kontaktních čoček.


  199,00 Kč
 • Bo.ho

  Řasenka černá perfektně podtrhne přirozenou krásu Vašich očí a dodá jim na výrazu! Je vyrobena na 99 % z přírodních ingrediencí, nedráždí citlivé oči a její lehké a jemné složení ocení i nositelky kontaktních čoček.


  199,00 Kč
 • Bo.ho

  Korektor Beige halé jedinečně skryje všechny drobné nedokonalosti pleti. Poskytuje perfektní a dlouhodobé krytí, po nanesení pleť sjednotí, dokreslí obličej a vrátí mu zdravý vzhled.


  239,00 Kč
 • Bo.ho

  Lak na nehty Boho Grey je rychleschnoucí a má perfektní krytí. Skvěle se nanáší pomocí praktického štětečku, kterým několika málo tahy docílíte precizního nalíčení. Je obohacený o UV filtry.


  129,00 Kč
 • Bo.ho

  Rtěnka Groseille je na 100 % z přírodních ingrediencí, má hebkou krémovou texturu a poskytuje rtům hydrataci a ochranu. Rtěnka je velmi odolná a její módní odstín je neuvěřitelně elegantní.


  209,00 Kč
 • Bo.ho

  Přírodní lak na nehty Tribu je rychleschnoucí a má perfektní krytí. Skvěle se nanáší pomocí praktického štětečku, kterým několika málo tahy docílíte precizního nalíčení. Je obohacený o UV filtry.


  129,00 Kč
 • Bo.ho

  Přírodní lak na nehty Nymphe je rychleschnoucí a má perfektní krytí. Je obohacený o UV filtry. Vyniká svým elegantním fialovo-hnědým odstínem.


  129,00 Kč
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek

Kosmetika Bo.ho je na trhu teprve od roku 2012, ale ve svém segmentu se probojovává na vrchol. Populární jsou zejména její přírodní laky na nehty v působivé paletě barev, bez obsahu toluenu, formaldehydu, parabenů a ftalátů. Rtěnky této značky jsou vhodné pro vegany, velmi decentní, příjemné na nošení a trvanlivé. Vedle přírodní kvality si zakládá na designu, který se inspiruje bohémským životem světácké a dnes i zelené Paříže. Žádné produkty nebyly a nejsou testovány na zvířatech, což potvrzuje certifikát One Voice. Společnost věnuje 1% svého obratu na projekty ochrany přírody.

Bo.ho