Podrobný filtr produktů

Certifikace
Nui Cosmetics
( 1 - 5 z 5 produktů )
 • Nui Cosmetics Přírodní krémový krycí korektor

  790 Kč
 • Nui Cosmetics Přírodní multi-stick

  850 Kč
 • Nui Cosmetics Přírodní veganská řasenka s vitaminem E

  590 Kč
 • Nui Cosmetics Přírodní sametové vysoce pigmentované kompaktní oční stíny

  550 Kč
 • Nui Cosmetics Přírodní tekutý make-up s hedvábným výsledným efektem

  1 090 Kč
( 1 - 5 z 5 produktů )

Správný make-up zdůrazňuje, kdo jsme a jak se cítíme, tak definuje Nui Cosmetics své poslání. Vytváří exkluzivní, ekologicky přívětivé produkty určené výrazným osobnostem, jež ocení špetku luxusu. Ostatně "nui" značí v maorštině "velká, mocná". Značka věří v pozitivní sílu kvalitní kosmetiky a je nutno přiznat, že v jejím podání to plně platí.

Německá přírodní kosmetika Nui se vyznačuje prvotřídními vlastnostmi ve všech směrech a současně dokáže být čistá, veganská a nezatěžovat přírodní prostředí. Vyznačuje se odvážnými, oslnivými, moderními pigmenty, které zaujmou a uchvátí. Příjemné textury kvalitních ingrediencí skvěle padnou pleti a přispívají k dobrému pocitu z jejich nošení. Je určitě skvělé, že s touto dekorativkou nikdy nebudete stát před dilematem, zda dát přednost půvabu či zodpovědnosti k přírodě.

Vedle ryze přírodního složení bez syntetických barviv a vůní, silikonů, ftalátů a karmínu se tato značka soustředí také na inovativní eko balení svých produktů. A to až do posledního detailu. Vkládá je do flakonů z recyklovaného skla nebo podobně recyklovanýc papírových obalů. Pyšní se rovněž jejich vynikající funkčností, aby používání její kosmetiky nebylo ničím než potěšením v každém ohledu.