Podrobný filtr produktů

NUI Cosmetics

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

( 1 - 24 z 26 produktů )
( 1 - 24 z 26 produktů )

Správný make-up zdůrazňuje, kdo jsme a jak se cítíme, tak definuje Nui Cosmetics své poslání. Vytváří exkluzivní, ekologicky přívětivé produkty určené výrazným osobnostem, jež ocení špetku luxusu. Ostatně "nui" značí v maorštině "velká, mocná". Značka věří v pozitivní sílu kvalitní kosmetiky a je nutno přiznat, že v jejím podání to plně platí.

Německá přírodní kosmetika Nui se vyznačuje prvotřídními vlastnostmi ve všech směrech a současně dokáže být čistá, veganská a nezatěžovat přírodní prostředí. Vyznačuje se odvážnými, oslnivými, moderními pigmenty, které zaujmou a uchvátí. Příjemné textury kvalitních ingrediencí skvěle padnou pleti a přispívají k dobrému pocitu z jejich nošení. Je určitě skvělé, že s touto dekorativkou nikdy nebudete stát před dilematem, zda dát přednost půvabu či zodpovědnosti k přírodě.

Vedle ryze přírodního složení bez syntetických barviv a vůní, silikonů, ftalátů a karmínu se tato značka soustředí také na inovativní eko balení svých produktů. A to až do posledního detailu. Vkládá je do flakonů z recyklovaného skla nebo podobně recyklovanýc papírových obalů. Pyšní se rovněž jejich vynikající funkčností, aby používání její kosmetiky nebylo ničím než potěšením v každém ohledu.