Florascent

Luxusní parfémy Florascent přenášejí do moderní doby tradici sahající do 17. století. Velmi zručně ji uchopil parfumář Rolanda Tentunian, který je autorem vůní i jejich flakonů. Vytvořil vysoce originální kompozice, které jen stěží najdou sobě rovné a nezaměnitelným způsobem podtrhnou osobnost svých nositelů. Jejich portfolio sahá od klasických květinových tónů přes opojné orientální směsi až po trendy svěží experimenty. Bohatý výběr nabízí i jindy opomíjené pánské toaletní vody, které se v podání Florascent vyznačují decentní osobitostí. Exkluzivita značky se odráží už ve výběru přírodních surovin, jednoznačně završena je však teprve tradičními postupy výroby. Parfémy jsou ručně plněné a balené do stejně tak ručně vyráběných papírových tub. Výsledkem jsou inspirativní vůně hodné zaujmout místo v první řadě.

Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek
 • Florascent

  Bahou, esence Orientu. V jeho horkém slunci mísí myrha a pryskyřice opoponax své těžce opojné páry s vůní exotického koření roztodivných barev. Mámení smyslů dokonává hřejivý santal líně se přetahující s kadidlem. Vůně se hodí zejména pro období podzimu a zimy.


  2 209,00 Kč
 • Florascent

  Fascinující, exotický Ylang je exkluzivní kompozicí z kytice bílých květů. Omamný, svůdný opar z madagaskarského ylang-ylangu se harmonicky noří do vázy plné tuberóz a pomerančových květů. Svěží květinová a ovocná vůně se hodí po celý rok.


  1 889,00 Kč
 • Florascent

  Kořeněná vzpomínka na letní středomořské hrátky. Divoký estragon, trpká šalvěj a svěží vůně citrusových plodů se snoubí se vzácnými dřevy. V základu dominuje toskánské dřevo vytvářející ušlechtilou kompozici.


  1 889,00 Kč
 • Florascent

  Bylinná skladba Pelyňku souznící v drahocenný zpěv plný kořeněného aroma, patchouli a šafránu povzbuzují základ vůně kosatce a vetyveru.


  1 889,00 Kč
 • Florascent

  Tajemná a mystická vůně pro moderní ženu.Základ tvoří podmanivá vůně ambry, synonymum vznešenosti a luxusu. Doprovodné květinové noty zvýrazněnéovocným akcentem bergamotu a švestky se spojují v unikátní, vzrušující harmonii a dovolují rozehrát okouzlující hru smyslů.


  1 889,00 Kč
 • Florascent

  Stylová a extravagantní. Sametově hebká vůně tonky je předehrou skladby smyslné vůně barrique dřeva, vibrující patchouli a svěžesti plné ovoce.


  2 209,00 Kč
 • Florascent

  Unikátní toaletní voda vás zahalí do hedvábného roucha své podmanivé vůně. Bohaté květinové variaci vévodí klasicky vznešený iris, následovaný jemným tónem vzácných dřevin, které kompozici dodají exotické kouzlo.


  2 209,00 Kč
 • Florascent

  Troufalý květinový úvod pod vedením gardénií a orchidejí kombinovaný s delikátní notou svůdné myrty a přírodní pryskyřice. Přitažlivou kompozici završuje smyslné patchouli ve svůdně sladké notě.


  1 889,00 Kč
 • Florascent

  První máj, esence jara. Přichází se závanem zelené mandarinky lehounce okořeněné pryskyřicí galbanum. Za nimi rezonuje neviditelný chór růže a jasmínu v rozpuku, vznášející se nad nepatrně težší magnolií champaca se špetkou tuberózy. Vůně se hodí pro jaro a léto.


  1 889,00 Kč
 • Florascent

  Jasná a průzračná květinová kompozice skloubená s mimozou, černým čajem a kardamonem. Srdce vůně je plně oddané marocké růži a prozářenému růžovému dřevu. Vyvážená špetka orientálního koření a drahocenná ambra se pojí v lahodné vyvrcholení.


  1 889,00 Kč
 • Florascent

  Ovocný nádech grepfruitu a hřejivý tón galanga dokreslují nezapomenutelnou chloubu vetyveru - drahocenou, jemně dřevitou vůní.


  1 889,00 Kč
 • Florascent

  Oživující bergamot, pulzující citron a harmonizující rozmarýn se šalvějí tvoří klasické ingredience kolínské vody. Právě Regia přichází s jedinečným obohacujícím překvapením nenahraditelné kapky plné ovoce plodů černého rybízu.


  1 889,00 Kč
 • Florascent

  Orientem inspirovaná vůně s extravagantním kouřovým nádechem kadidla osvěženým bergamotem. Hodí se do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice.


  749,00 Kč
  Dočasně nedostupné
 • Florascent

  Toaletní voda Pivoine je jako pozdrav z vonící jarní zahrady. Svěží, ovocné tóny sicilských citrónů a mandarinek jsou předvojem okouzlující kytice pivoněk v plném květu. Jen o kousek dál vedle sebe kvetou růže a jasmín. Je zřejmé, že tato vůně se hodí především k jaru a létu.


  1 149,00 Kč
 • Florascent

  Mimosa je závanem jara, jeho něžným příslibem. Po prvních ovocných tónech s nádechem fialky následuje žensky jemné sblížení květů mimózy s delikátními růžemi, jež se opírá o pevný ale konejšivě zaoblený základ kumaru a palisandru. Vůně se hodí zejména pro jaro a léto.


  1 889,00 Kč
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek
Florascent