Voono

Domácí značka vlasové kosmetiky Voono má vysoké ambice a na jejích produktech to je znát. Vývojářský tým si dává záležet na každém detailu, a to jak ve složení přípravků tak po stránce elegance jejich balení. Vlasové barvy i pečující prostředky tohoto výrobce se vyznačují inovativními recepturami, aby byla zaručena maximální spokojenost zákazníků. Přísně se přitom dbá na čistotu složení i přírody, která se charakteristicky odráží i v designové čistotě výrobků. Od Voono se jistě dočkáme ještě mnoha příjemných překvapení.

Zobrazeno 1 – 14 z 14 položek
 • Voono

  Úžasně voňavý šampon s kávovým extraktem, francouzskou levandulí a šalvějí pro každodenní komplexní péči o vlasy a pokožku hlavy. Vlasům dodává zdraví, pevnost a lesk, zároveň také vyživuje a ošetřuje pokožku hlavy. Příznivě ovlivňujě kvalitu vlasů a zvyšuje jejich poddajnost. Obsahuje arganový olej pro dokonalou hydrataci a ochranu vlasů před vnějšími vlivy.


  379,00 Kč
 • Voono

  Univerzální, nádherně vonící vlasový kondicionér pro každodenní péči. Hlavní účinné složky tvoří kávový extrakt a francouzská levandule. Kondicionér vlasy hydratuje a posiluje, takže jsou zdravější a lesklejší. Příznivě působí i na pokožku hlavy. Je vhodný i na barvené vlasy.


  410,00 Kč
 • Voono

  Maska Hair of Gaurí efektivně napomáhá řešit dobře známé problémy jako mastící se vlasy a lupy. Tvoří ji promyšlená kombinace exotických rostlinných extraktů z východní Asie, která detoxikuje pokožku hlavy. Dodává jí potřebnou rovnováhu a také podporuje zdraví vlasů, posiluje je a omezuje jejich vypadávání. Pozitivní vliv má dokonce i na zmírnění šedin.


  319,00 Kč
 • Voono

  Cassia obovata poslouží jako výborný čistě přírodní kondicionér pro regeneraci vlasů i jako prostředek na doladění odstínu hennových barev. Například pro dosažení jahodové blond barvy je možné smíchat 90 gramů Cassie a 10 gramů barvy Copper.


  229,00 Kč
 • Voono

  Čistě přírodní vlasová barva v intenzivním ohnivém odstínu. Barva je na bázi henny, obejde se zcela bez chemie, neobsahuje amoniak ani peroxid. Snadno se aplikuje, dobře chytá a vlasům dodává pevnost, objem a lesk. K pokožce hlavy je velmi jemná, nezpůsobuje její podráždění.


  259,00 Kč
 • Voono

  Čistě přírodní vlasová barva ve studeném, kávově hnědém odstínu. Barva je na bázi henny, obejde se zcela bez chemie, neobsahuje amoniak ani peroxid. Snadno se aplikuje, dobře chytá a vlasům dodává pevnost, objem a lesk. K pokožce hlavy je velmi jemná, nezpůsobuje její podráždění.


  259,00 Kč
 • Voono

  Čistě přírodní vlasová barva v nadčasovém odstínu indigo. Barva je na bázi henny, obejde se zcela bez chemie, neobsahuje amoniak ani peroxid. Snadno se aplikuje, dobře chytá a vlasům dodává pevnost, objem a lesk. K pokožce hlavy je velmi jemná, nezpůsobuje její podráždění.


  259,00 Kč
 • Voono

  Čistě přírodní vlasová barva ve velmi přirozeném, medově hnědém odstínu. Barva je na bázi henny, obejde se zcela bez chemie, neobsahuje amoniak ani peroxid. Snadno se aplikuje, dobře chytá a vlasům dodává pevnost, objem a lesk. K pokožce hlavy je velmi jemná, nezpůsobuje její podráždění.


  259,00 Kč
 • Voono

  Čistě přírodní vlasová barva v oblíbeném čokoládově hnědém odstínu. Barva je na bázi henny, obejde se zcela bez chemie, neobsahuje amoniak ani peroxid. Snadno se aplikuje, dobře chytá a vlasům dodává pevnost, objem a lesk. K pokožce hlavy je velmi jemná, nezpůsobuje její podráždění.


  259,00 Kč
 • Voono

  Čistě přírodní vlasová barva v odstínu ideálním pro výrazně zrzavé, ale přesto velmi přirozeně působící vlasy. Barva je na bázi henny, obejde se zcela bez chemie, neobsahuje amoniak ani peroxid. Snadno se aplikuje, dobře chytá a vlasům dodává pevnost, objem a lesk. K pokožce hlavy je velmi jemná, nezpůsobuje její podráždění.


  259,00 Kč
 • Voono

  Čistě přírodní vlasová barva v odstínu připomínajícím tmavý kaštan. Barva je na bázi henny, obejde se zcela bez chemie, neobsahuje amoniak ani peroxid. Snadno se aplikuje, dobře chytá a vlasům dodává pevnost, objem a lesk. K pokožce hlavy je velmi jemná, nezpůsobuje její podráždění.


  259,00 Kč
 • Voono

  Čistě přírodní vlasová barva v přirozeně černém odstínu. Barva je na bázi henny, obejde se zcela bez chemie, neobsahuje amoniak ani peroxid. Snadno se aplikuje, dobře chytá a vlasům dodává pevnost, objem a lesk. K pokožce hlavy je velmi jemná, nezpůsobuje její podráždění. Pro méně výraznou změnu barvy lze smíchat v poměru 50:50 s barvou Dark Brown. 


  259,00 Kč
 • Voono

  Čistě přírodní vlasová barva v odstínu červeného vína. Odstín je velmi intenzivní, výrazně červený. Barva je na bázi henny, obejde se zcela bez chemie, neobsahuje amoniak ani peroxid. Snadno se aplikuje, dobře chytá a vlasům dodává pevnost, objem a lesk. K pokožce hlavy je velmi jemná, nezpůsobuje její podráždění.


  259,00 Kč
 • Voono

  100% přírodní prostředek s mořskou solí, který i na rovných vlasech vytvoří působivé a okouzlující vlny. Hodí se i na vlnité vlasy, pokud toužíte, aby vlny byly ještě výraznější. Sprej je dodáván v recyklovatelné skleněné lahvičce s mechanickým rozprašovačem.


  429,00 Kč
Zobrazeno 1 – 14 z 14 položek