Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • Logona

  Micelární voda s aloe vera a damašskou růží pro hloubkové čištění obličeje. Jemně ale důkladně odstraní make-up, zanesené póry a všechny nečistoty zachycené během dne. Projasňuje pleť a v dlouhodobém působení ji vyrovnává a sjednocuje. Je vhodná i pro citlivou pleť, dermatologicky a oftalmologicky testovaná, hodí se i pro uživatele kontaktních čoček.


  249,00 Kč
 • Neobio

  Jemně a důkladně odstraňuje make up a nečistoty z pleti do hloubky pórů. Vyvážené složení bez alkoholu. Pleť je po použití jemná a hydratovaná.


  129,00 Kč
 • Diet Esthetic

  Micelární voda Beauty Aqua Micelar dokonale vyčistí a ošetří vaši pleť, odstraňuje z pleti všechny nečistoty, mastnotu i silně odolný make-up. Pomocí malých částeček – micel na sebe navazuje nečistoty bez zbytečného tření pleti. Je k pleti velmi šetrná, obsahuje zklidňující výtažky heřmánku a zjemňující výtažky aloe vera, které zároveň hojí drobná poškození pleti.


  236,00 Kč
 • Acorelle

  Micelární voda perfektně odličuje bez nutnosti oplachování vodou. Je vhodná pro všechny typy pleti, neobsahuje alkohol. Jemně a šetrně odstraňuje nečistoty z pokožky obličeje.


  401,00 Kč
 • Mádara

  Bezoplachová all-in-one čisticí micelární voda ideální pro každodenní použití i na cesty. Odstraňuje make-up a nečistoty, hydratuje a i citlivé pleti nastoluje rovnováhu, a to v jednom jediném kroku. Obsahuje zvlhčující aloe vera, kyselinu hyaluronovou a zklidňující severskou pivoňku.


  399,00 Kč
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek