Podrobný filtr produktů

Omorfia
( 1 - 19 z 19 produktů )
( 1 - 19 z 19 produktů )

Krásná a tajemná Omorfia (což je také význam tohoto slova v řečtině) přišla na svět v Česku. Je hmatatelným důkazem, že trend přírodní kosmetiky se u nás už nejen dobře uchytil, ale že se stáváme zemí, která je schopna ho sama rozvíjet a posunovat dál. Vynikající kvalita bio olejů a dalších ingrediencí pro její přípravu je samozřejmostí, co však u této značky jednoznačně stojí za zdůraznění je vůně. Všechny její produkty voní skutečně kouzelně, byly totiž vytvořeny s ohledem na aromaterapeutický účinek.

Jedním z jejich účinků je proto schopnost uvolnit psychické napětí, dodat pocit klidu a víru ve správný směr. Sama podstata Omorfie je silně spjata s pozitivním myšlením a rituálem péče o sebe samu. Obaly jednotlivých přípravků nesou afirmace, v jejichž duchu byly ručně připraveny a které shrnují smysl a cíl každého jednoho z nich. Nejde jen o prázdná slova, mají připomenout, že zastavit se v každodenním shonu a věnovat klidnou chvilku sobě a svým potřebám je dnes důležitější a vzácnější než kdy dřív.

Dalším výrazným znakem značky je balení v dózách z tmavého skla. To je nejen elegantní, ale také vysoce praktické, protože nejlépe chrání hodnotný obsah před degradací vlivem slunečního záření. I v tomto se tedy Omorfia drží nejnovějších poznatků a postupů. Stejně krásnou a praktickou pomůckou jsou špachtličky z dubového dřeva, jež zabraňují kontaminaci obsahu a pomůžou ho udržet déle ve správné kvalitě.