Emma Noël

Specialitou značky Emma Noël je kosmetika z panenských rostlinných olejů nejvyšší kvality. V jejích přípravcích se jich nachází na 100 různých druhů, všechny z bio zemědělské prudukce, za studena lisované a zpracované jen mechanickými procesy. To zaručuje, že nedochází k jakémukoliv znečištění těchto olejů a znehodnocení v nich obsažených vzácných látek.  

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 31 prod.
Zobrazeno 1 – 18 z 31 prod.

Z takto získaných prvotřídních surovin připravuje Emma Noël překvapivě širokou nabídku produktů, která zahrnuje pečující a zkrášlující pleťové oleje, tělová másla a krémy, mýdla a sprchové gely ale také šampony a další vlasové přípravky. Jejich společnou charakteristikou je vysoký obsah vitamínů, antioxidantů a esenciálních mastných kyselin, tedy látek pro pokožku velmi důležitých a prospěšných. Sdílí také krásnou vůni, která je ve všech případech zcela přirozená a přírodní, nikdy nepochází z umělé parfemace.

Společnost má k dispozici špičkovou laboratoř a přední experty, kteří se soustředí na výzkum rostlinných olejů a jejich složek (jako omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny, fytosteroly, squalane, koenzym Q10 a podobně). Přínos jejích výrobků proto nespočívá jen v přírodním původu, ale také v promyšleném, odborným výzkumem podpořeném složení, v němž má každá ingredience své přesné místo.

Výsledkem je plně ekologická, certifikovaná kosmetika, která se skvěle postará o celou rodinu.