Yope

Značku Yope je možné označit za experty na přírodní tekutá mýdla. V nabídce má jak klasická pro běžnou potřebu, tak mýdla s TGA formulí pro bohatou pěnu či speciální mýdla kuchyňská, která překryjí pachy z aromatických potravin. Filozofií Yope je jednoduchá účinnost, která se obejde bez tolik rozšířených syntetických složek jako jsou nechvalně známé parabeny či SLS. Díky tomu jsou její produkty ohleduplné i k velmi citlivé pokožce, kterou nedráždí. Sortiment se postupně rozrostl o dětská mýdla, sprchové gely a řadu domácích pomocníků - vysoce efektivních čističů. Navíc ať sáhnete po kterémkoliv členu této sympatické rodiny, vždy vás potěší svojí příjemnou vůní. V hravě stylizovaných obalech se skrývá čistota s respektem k Vám i přírodě. 

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • Yope

  Sprej je vhodný na čištění koupelnové keramiky stejně tak jako sanitárního zařízení a kovových doplňků v koupelně. Jeho vůně je povzbuzující a jemná, jako čerstvě natrhané lístky pro ledový čaj. Rostlinné čistící složky spolu s kyselinou citrónovou efektivně odstraní špínu, vápenaté nečistoty a stopy po vodě.


  129,00 Kč
 • Yope

  Sprej je vhodný na čištění koupelnové keramiky stejně tak jako sanitárního zařízení a kovových doplňků v koupelně. Jeho vůně je květinová, povzbuzující a elegantní a vaše koupelna tak bude vonět jako levandulové pole po dešti. Rostlinné čistící složky spolu s kyselinou citrónovou efektivně odstraní špínu, vápenaté nečistoty a stopy po vodě.


  129,00 Kč
 • Yope

  Sprchový gel s vůní kadidlovníku (neboli boswellie) a rozmarýnu obsahuje přírodní výtažky a nejjemnější čistící látky. Má zklidňující, antibakteriální a protizánětlivé účinky. Vaši pokožku zanechá hydratovanou, pevnou, pružnou a krásně hebkou. Jeho vůně je smyslná s nádechem orientu a čerstvých bylinek.


  179,00 Kč
 • Yope

  Sprej je vhodný na čištění většiny povrchů v domácnostech jako je keramika, smalt, nerezová ocel či plast. A to jak vnitřních, tak venkovních. Od kuchyně přes koupelnu až po terasu a balkon. Jeho vůně je svěží s citrusovým nádechem. Díky svým čistícím složkám nezanechává sprej žádné šmouhy ani stopy, zabraňuje nahromadění prachu a má antistatické vlastnosti, takže zatočíte s vrstvami malých uličníků během chvilky.


  129,00 Kč
 • Yope

  Sprchový gel s vůní třezalkyobsahuje přírodní výtažky a nejjemnější čistící látky. Má antibakteriální a regenerační účinky a je vhodný pro každodenní péči o tělo. Vaši pokožku zanechá hydratovanou, pružnou a krásně hebkou. Unikátní kořeněná vůně se postará o vaši relaxaci a dobrou náladu. 


  179,00 Kč
 • Yope

  Sprchový gel s vůní pelargonie (neboli gerania) obsahuje přírodní výtažky a nejjemnější čistící látky. Má zklidňující a antibakteriální účinky a je vhodný pro každodenní péči o tělo. Vaši pokožku zanechá hydratovanou, pružnou a krásně hebkou. Jeho vůně je lehká a svěží jako citrusový sorbet, který vám dodá spoustu pozitivní energie.


  179,00 Kč
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek