Podrobný filtr produktů

Hemptouch
( 1 - 14 z 14 produktů )
( 1 - 14 z 14 produktů )

Slovinská značka Hemptouch následuje nebo spíše razí aktuální trend využití mnoha vynikajících vlastností konopného oleje a cannabidiolu neboli CBD. Tyto konopné produkty se vyznačují až překvapivými účinky na pokožku, jsou totiž nesmírně bohaté na esenciální mastné kyseliny, proteiny, vitamíny a antioxidanty. Významným způsobem dokáží zpomalovat proces stárnutí buněk, regenerovat je a vylepšovat tak kvalitu pleti.

Cannabidiol využívaný v produktech Hemptouch je připravován metodou širokospektrální extrakce pomocí CO2 (oxidu uhličitého), což je nová sofistikovaná technologie zajišťující nejvyšší možnou kvalitu a terapeutický potenciál takto zísakného oleje. Z extraktů je také šetrným způsobem odstraněno THC, čímž vzniká jedinečný bioaktivní prvek bez jakýchkoliv nežádoucích účinků s konopím spojovaných.

Receptury produktů se přirozene obloukem vyhýbají dobře známým problematickým složkám jako jsou parabeny, alkohol a různé syntetické ingredience, sílu konopí doplňují a rozvíjejí další přírodní extrakty. Výrobce se navíc snaží v nejvyšší možné míře využívat jen rostliny své domovské země, aby využil její potenciál a současně eliminoval zbytečné zatížení prostředí dopravou ingrediencí z daleka.