Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
 • Acorelle

  Jemný orientální depilační vosk s krémovou texturou a vynikajícím účinkem i na krátké chloupky. Obsahuje cukrovou pastu z Fair Trade třtiny pěstované v Paraguayi. Je vhodný i pro citlivou pokožku, kterou zklidňuje díky extraktu z ylang ylangu. Neobsahuje parabeny, syntetická barviva a konzervanty.


  411,00 Kč
 • Acorelle

  První depilační vosk bez proužků a k tomu 100% přírodní.  Hlavní složku tvoří prvotřídní včelí vosk doplněný o borovou pryskyřici a výtažek z bílé lilie. Perfektně se hodí pro depilaci obličeje, podpaží i oblasti bikin. Je velmi jemný, snadno se odstraňuje a výsledek vypadá naprosto profesionálně.


  1
  Hodnocení
  250,00 Kč
 • Acorelle

  Účinná a bezbolestná depilace za pouhé 4 minuty. Krémová textura umožňuje velmi snadnou aplikaci. Rostlinné výtažky a oleje v krému pleť zklidňují a působí proti zánětům a zarudnutí. Pro komfort a ochranu pokožky je přidán mandlový olej. Narozdíl od mnoha syntetických depilačních krémů se vyznačuje příjemnou vůní.


  341,00 Kč
 • Acorelle

  Sada 20 depilačních proužků na tělo a SOS mandlového oleje pro následnou péči. Základ tvoří včelí vosk a aloe vera, které zaručují skvělý účinek a zároveň šetrnost k pokožce. Vosk je efektivní i na krátké chloupky, výsledek vydrží až 4 týdny. Složení je hypoalergenní a bez obsahu parabenů, čímž se minimalizuje zarudnutí pokožky po aplikaci. Depilace je jednoduchá, rychlá a účinná.


  297,00 Kč
 • Acorelle

  Účinná péče proti nepříjemnému zarůstání chloupků. Obsahuje antibakteriální složky a přírodní komplex AHA ovocných kyselin, které pomáhají odstranit odumřelé buňky a zabraňují ucpávání pórů. Péče je obohacená o bio med a aloe vera, které mají regenerační účinky a zklidňují podráždění pokožky v okolí dorůstajících chloupků.


  364,00 Kč
 • Acorelle

  Krystaly ledku trvale neutralizuje nepříjemný odér a zabraňuje množení baktérií. Aloe Vera hydratuje a zklidňuje. Patentovaný komplex Essentiel Epil TM (s extraktem černého lanýže z Prerigordu) redukuje růst chloupků. Růst je zpomalený, chloupky jsou jemňejší a je jich méně. Každodenní používání zajišťuje optimální účinnost a to jak při depilaci i při holení.


  472,00 Kč
 • Diet Esthetic

  Hydratační mléko jemně ošetřuje vysušenou a podrážděnou pokožku po depilaci voskem nebo laserem. Účinně ji zklidňuje, do hloubky hydratuje a zanechává ji hedvábně jemnou.


  440,00 Kč
 • Acorelle

  Praktická sada 32ks depilačních proužků různých druhů pro obličej, tělo, podpaží a třísla. Součástí balení je SOS mandlový olej pro následnou péči. Základ tvoří včelí vosk a aloe vera, které zaručují skvělý účinek a zároveň šetrnost k pokožce. Vosk je efektivní i na krátké chloupky, výsledek vydrží až 4 týdny. Složení je hypoalergenní a bez obsahu parabenů, čímž se minimalizuje zarudnutí pokožky po aplikaci. Depilace je jednoduchá, rychlá a účinná.


  356,00 Kč
 • Acorelle

  Sada 20 depilačních proužků pro podpaží a třísla a SOS mandlového oleje pro následnou péči. Základ tvoří včelí vosk a aloe vera, které zaručují skvělý účinek a zároveň šetrnost k pokožce. Vosk je efektivní i na krátké chloupky, výsledek vydrží až 4 týdny. Složení je hypoalergenní a bez obsahu parabenů, čímž se minimalizuje zarudnutí pokožky po aplikaci. Depilace je jednoduchá, rychlá a účinná.


  250,00 Kč
 • Acorelle

  Sada 20 depilačních proužků na obličej a SOS mandlového oleje pro následnou péči. Základ tvoří včelí vosk a aloe vera, které zaručují skvělý účinek a zároveň šetrnost k pokožce. Vosk je efektivní i na krátké chloupky, výsledek vydrží až 4 týdny. Složení je hypoalergenní a bez obsahu parabenů, čímž se minimalizuje zarudnutí pokožky po aplikaci. Depilace je jednoduchá, rychlá a účinná.


  250,00 Kč
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek