Acorelle Královský depilační vosk

ACORELLE Královský depilační vosk

První depilační vosk bez proužků a k tomu 100% přírodní.  Hlavní složku tvoří prvotřídní včelí vosk doplněný o borovou pryskyřici a výtažek z bílé lilie.

Další popis

289 Kč

  • 100 g 289Kč

Hodnocení 


Acorelle

Skladem

Ecocert ECOCERT
COSMEBIO COSMEBIO

Perfektně se hodí pro depilaci obličeje, podpaží i oblasti bikin. Je velmi jemný, snadno se odstraňuje a výsledek vypadá naprosto profesionálně.

Tento depilační vosk je účinný, praktický a jemný, a proto vskutku královský. Přírodní borovicová pryskyřice se postará o skvělý výsledek i u krátkých chloupků, od kterých budete mít pokoj až na 4 týdny. Snadno se používá, postačí rychlé ohřátí a obejde se bez proužků. Bez problémů ho lze použít na všechny potřebné oblasti včetně obličeje a třísel. Liliový extrakt zajistí zklidnění a ochranu pokožky, vyhnete se tak nadměrnému podráždění i nejcitlivějších míst.

Použití

  • Aplikujte na suchou pokožku, nejlépe ošetřenou peelingem. Mastná pokožka zabraňuje přilnutí vosku a zhoršuje tak výsledek. Peeling dále usnadní proces depilace a předejde zarůstání chloupků do pokožky.
  • Vosk zahřejte po dobu 2-3 minut v mikrovlné troubě a následně naneste pomocí špachtličky (je obsažena v balení) tenkou vrstvu na potřebná místa po směru růstu chloupků. Nechte zaschnout natolik aby při dotyku nelepil, a potom odtrhněte. Zbytky vosku odstraňte pomocí teplé vody.
  • Po depilaci se na 48 hodin vyhýbejte slunění depilovaných partií a použití přípravků obsahujících alkohol nebo jiné dráždivé ingredience (např. některé deodoranty). Pro nejlepší výsledek doporučujeme nekombinovat s holením nebo chemickou depilací, které posilují folikul chloupku.

Složení INCI

GLYCEYL ROSINATE, CERA ALBA, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL*, LILIUM CANDIDUM BULB EXTRACT*

* složka z certifikované bio zemědělské produkce

Související produkty: