Acorelle Deodorant proti růstu chloupků roll-on

ACORELLE Deodorant proti růstu chloupků roll-on

Deodorant s aloe vera a patentovanou složkou Essentiel Épil, díky kterému bude vaše podpaží voňavé, jemně ošetřené a déle krásně hladké. 

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

313 Kč

  • 50 ml 313Kč


Acorelle

Dočasně nedostupné

Ecocert ECOCERT
COSMEBIO COSMEBIO
Vegan Vegan

Regulace pocení se dosahuje pomocí krystalků ledku, které s vysokou účinností neutralizují všechny nežádoucí pachy a výrazně snižují množení bakterií, které jsou jejich původcem. Samotnému pocení jako přirozenému a tělu potřebnému procesu přitom deodorant nebrání. Obsahuje aloe vera pro hydrataci citlivé pokožky podpaží, k níž je velmi jemný.

Patentovaný účinný komplex Essentiel Épil působí přímo na folikuly chloupků, které pak rostou pomaleji, méně hustě a jsou tenčí a slabší. 

Použití

  • Aplikujte každý den na čistou a suchou pokožku.

Složení INCI

ROSA DAMASCENA DISTILLATE, POTASSIUM ALUM, ALCOHOL, ALOE ARBORESCENS*, TUBER MELANOSPORUM*, PAPAIN, BROMELAIN, SALICYLIC ACID, SORBITAN OLEATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, HYDROGENATED CASTOR OIL, PARFUM, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, TOCOPHERYL ACETATE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL

* složka z certifikované bio zemědělské produkce

Související produkty: