Acorelle Deodorant s dlouhotrvajícím efektem roll-on

ACORELLE Deodorant s dlouhotrvajícím efektem roll-on

Deodorant s přírodními krystaly kamence pro dlouhotrvající účinnou regulaci pocení. Bez alkoholu a hliníkových solí. Deodorant šetří peněženku i přírodu díky možnosti neustále doplňovat obsah prostřednictvím výhodné 100ml náhradní náplně.  

Další popis

181 Kč

  • 50 ml 181Kč
  • 100 ml náplň 258Kč

Hodnocení 


Acorelle

Skladem

Ecocert ECOCERT
COSMEBIO COSMEBIO
Vegan Vegan

Deodorant obsahuje přírodní kamenec, který výborně reguluje pocení, aniž by mu zabraňoval (a tím znemožňoval ochlazování organismu). Kamenec spolu s přírodními fermenty také potlačuje množení bakterií, které jsou původcem zápachu.

Je obohacený květovou vodou tužebníku jilmového, která má astringentní a čisticí účinky. Příměs mandlového oleje se stará o zjemnění a komfort pokožky.

Je vhodný pro muže i ženy, jeho vůně je univerzálně svěží a čistě přírodního původu.

Použití

  • Aplikujte jednou denně na čistou a suchou pokožku. Nepoužívejte na pokožku odřenou, čerstvě oholenou nebo depilovanou. Pokud se objeví podráždění pokožky, přípravek dále nepoužívejte.

Složení INCI

AQUA (WATER), SPIRAEA ULMARIA FLOWER EXTRACT*, POTASSIUM ALUM, SACCHAROMYCES FERMENT, PRUNUS DULCIS (SWEET ALMOND) OLEOSOMES, XANTHAN GUM, GLYCERIN, PARFUM (FRAGRANCE), CITRIC ACID, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, GLUCONOLACTONE, SODIUM BICARBONATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, CITRAL

* složka z certifikované bio zemědělské produkce

** upraveno ze složek z certifikované bio zemědělské produkce