Acorelle Dámská osvěžující voda Tiára

ACORELLE Dámská osvěžující voda Tiára

Harmonizující vůně, která nejen okouzlí smysly ale působí také na zklidnění a uvolnění vnitřního napětí během rušného dne.

  • Hlava: pomeranč - mandarinka
  • Srdce: ylang - jasmín - tiaré
  • Základ: vanilka

Další popis

Hodnocení 

592 Kč

  • 30 ml 592Kč

Osvěžující voda Eau fraiche Absolu Tiaré / Tiára má smyslné srdce ylangu, jasmínu a exotické tiaré pocházející z tichomořské Polynésie. Navzdory tomu se jedná o svěží vůni, která napomůže překonat starosti a najít novou duševní rovnováhu. Olfaktologie učí, že mandarinka má relaxační účinky a podporuje spánek, pomeranč působí na zklidnění a ylang-ylang napomáhá uvolnění napětí.

Osvěžující vody Acorelle mají za základ bio pšeničný alkohol, ve kterém jsou rozpuštěny vonné esence a čisté květové vody (hydroláty). Neobsahují ftaláty a další syntetické složky. 

Použití

  • Kdykoliv podle chuti a potřeby. Osvěžující voda má nižší koncentraci vonných esencí než parfém, hodí se proto k častějšímu použití během dne ve chvílích, kdy je potřeba rychlé osvěžení a povzbuzení.

Složení INCI

Alcohol**, parfum, centaurea cyanus water*, benzyl alcohol, benzyl benzoate, benzyl salicylate, citral, citronellol, eugenol, farnesol, geraniol, isoeugenol, limonene, linalool

* složka z certifikované bio zemědělské produkce

** upraveno ze složek z certifikované bio zemědělské produkce