Acorelle Tělový sprej ovoce

ACORELLE Tělový sprej ovoce

Lehký vonný sprej ideální k osvěžení těla jakmile slunce začne opravdu hřát. S vůní ovoce pro uvolnění stresu a duševní rovnováhu.

  • Hlava: zelené jablko - meloun
  • Srdce: červené jablko - hruška - broskev - fialka
  • Základ: vanilka

Další popis

349 Kč

  • 100 ml 349Kč

Hodnocení 


Acorelle

Skladem

COSMEBIO COSMEBIO
Vegan Vegan
Ecocert ECOCERT

Tělový sprej, který jako jemná rosa zahalí tělo do svěží jemné vůně, oceníte zejména během horkých letních dnů. V této ovocné vůni se mísí vyvážené nóty melounu, hrušky a vanilky, které pozitivně ovlivňují duševní harmonii a napomáhají k uvolnění stresu a zbavení se strachu.

Tělový sprej Ovoce navozuje rovnováhu a pocit vyrovnanosti. Díky velmi jemnému rozprašovači a jedinečnému složení na bázi přirodních složek je tento sprej doslova pohlazením pro Vaši pokožku. Obsahuje přírodní glycerin na bázi sóji a kukuřice, který napomáhá zachovávat pokožku jemnou a hydratovanou.

Tělové spreje Acorelle obsahují organický rostlinný glycerin, který pokožku hydratuje, brání jejímu vysušování a udržuje její jemnost. Nejsou v nich přítomny fotocitlivé složky, proto jsou bezpečné pro použití na přímém slunci. 

Sprej se skládá ze směsi 100% čistých éterických olejů a bio pšeničného alkoholu, neobsahuje ftaláty.

Použití

  • Kdykoliv podle chuti a potřeby. Po použití dobře uzavřete a uchovávejte mimo dosah světla. Dbejte, aby se sprej nedostal do kontaktu se světlým oblečením.

Složení INCI

Alcohol*, aqua, glycerin*, parfum, limonene, linalool

* složka z certifikované bio zemědělské produkce

** upraveno ze složek z certifikované bio zemědělské produkce