Almara Soap Designové ručně vyrobené mýdlo Black As My Soul

Almara Soap Designové ručně vyrobené mýdlo Black As My Soul

Černé přírodní mýdlo pro mastnou a problematickou pokožku. Vyčistí póry, pomůže proti akné a navíc vypadá prostě skvěle, ani k tomu nepotřebuje umělá barviva.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex Bia Eye Gel 5ml.

152 Kč

-10%

169 Kč s DPH

  • 90 g 152.1Kč

Hodnocení 


Almara Soap

Skladem

Za svoji barvu vděčí mýdlo obsahu černého uhlí, které je vynikajícím přírodním prostředkem pro čištění pleti. Ne nadarmo se výrobci kosmetiky v současnosti předhánějí v jeho využití ve svých produktech určených především mladým, kteří se potýkají s problémy mastné pleti, ucpaných pórů a akné. Čisticí účinek dále podporuje extrakt rozmarýnu, jenž mu také dává krásnou vůni. Mýdlo je je jemné, nevysušuje pokožku, hodí se proto i pro citlivější pleť.

Uhlí v mýdle ale nepochází z českých dolů, je rostlinného původu. Vyrábí se z bambusu tradiční metodou užívanou v Japonsku. Bambus se spaluje při vysokých teplotách a takto vzniklé "dřevěné" uhlí se drtí na jemný prášek. Pro jistotu se sluší dodat, že mýdlo pleť skutečně jen čistí, určitě z nikoho neudělá kominíka.

Jeho základem je směs prvotřídních rostlinných olejů včetně olivového, kokosového a palmového. Palmový olej v něm pochází z produkce certifikované podle mezinárodního standardu udržitelného zemědělství.

Použití

  • Mýdlo je vhodné i pro mytí vlasů. 

Složení INCI

Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Palmate*, Glycerin, Sodium Olivate, Helianthus Annuus Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Bamboo Charcoal

*certifikovaný RSPO (z udržitelných zdrojů)

Související produkty: