Almara Soap Přírodní tuhý šampon New Hair

Almara Soap Přírodní tuhý šampon New Hair

Ručně vyráběný tuhý šampon pro problematickou pokožku hlavy. Obsahuje extrakty shikakai, nimby a henny, nenarušuje rovnováhu pokožky a její mikrofloru. Zklidňuje a působí proti svědění a tvorbě šupinek. Posiluje vlasy, zlepšuje jejich strukturu, objem i lesk. 

Další popis

169 Kč

  • 90 g 169Kč

Hodnocení 


Almara Soap

Skladem

Šampon obsahuje za studena lisované rostlinné oleje - sezamový, dýňový a lískový. Oleje jsou vynikající pro výživu a hydrataci vlasů i pokožky hlavy. Je ovoněn ryze přírodně esenciálními oleji tea tree a levandule.

Přestože se jedná o tuhý šampon, jeho pěnivost je vysoká, a to bez použití syntetických pěnidel. 

Použití

  • Vlasy šamponem "namydlete" a vytvořte pěnu. Touto pěnou je omyjte podobně jako u klasického šamponu.
  • Nechte chvíli působit, poté opláchněte.
  • V některých případech je možné i po delším užívání pozorovat, že na vlasech se vytváří jakoby voskový film. Doporučujeme vlasy ošetřit octovým oplachem Almara Soap, který tento film odstraní. Je také vhodné zkusit jiný tuhý šampon, případně dbát na důkladné oplachnutí po mytí. 

Složení INCI

Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Palmate (RSPO), Cucurbita pepo Seed Oil, Corylus avellana Seed Oil, Sesamum indicum Seed Oil, Glycerin, Acacia concinna Fruit Powder, Azadirachta indica (Neem) Leaf Powder, Cassia obovata Leaf Powder, Lavandula angustifiolia Oil, Melaleuca alternafolia (Tea Tree) Leaf Oil, Linalool, Limonene

*certifikovaný RSPO (z udržitelných zdrojů)