Almara Soap Bylinná vlasová kúra na suché a barvené vlasy Dry Hair Elixir

Almara Soap Bylinná vlasová kúra na suché a barvené vlasy Dry Hair Elixir

Bylinný vlasový oplach pro suché a barvené vlasy. Působí jako kondicionér, vlasům propůjčuje lesk a hladkost, vyživuje je, posiluje jejich strukturu a zlepšuje rozčesávání. Vhodný jako kúra při mytí vlasů tuhými mýdlovými šampony.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

349 Kč

  • 300 ml 349Kč


Almara Soap

Dočasně nedostupné

Elixír obsahuje nefiltrovaný hoštětínský jablečný ocet v bio kvalitě s bylinnými extrakty kopřivy, šalvěje, břízy, měsíčku, lopuchu a přesličky. Ocet je vlasům velmi prospěšný, dokáže je krásně zjemnit a vyživit. Nemusíte mít ani žádné obavy, že by byl z vlasů cítit, jakmile uschnou, jeho vůně zmizí.

Oplach Dry Hair Elixir má antibakteriální účinky a pomáhá zbavit pokožku hlavy odumřelých buněk, působí proto proti svědění hlavy a tvorbě lupů. Zlepšuje strukturu vlasových vláken a tím jejich zdraví i vzhled. 

Oplach je přírodně ovoněn esenciálními oleji pomeranče a levandule.

Použití

  • Oplach lze používat denně, pro vlasy ale není takto časté mytí vhodné, proto doporučujeme intervaly několika dní.
  • Oplach rozřeďte teplou vodou v poměru 1:2 až 1:4. Pro každé vlasy je potřeba zkusmo najít optimální ředění. Začněte proto vyšším poměrem vody a případně jej postupně snižujte, než zjistíte, jaký poměr nejlépe vyhovuje. Obecně lze pro suché vlasy doporučit větší podíl vody, pro mastné menší.
  • Naředěný elixír naneste na vlasy a vmasírujte do pokožky hlavy a do vlasů.
  • Nechte na vlasech několik minut působit. Vlasy pak osušte ručníkem, je možné je i opláchnout, ale není to nutné.

Složení INCI

Vinegar, Arcticum lappa Root Extract, Betula pendula Leaf Extract, Salvia officinalis Leaf Extract, Calendula officinalis Flower Extract, Urtica dioica Leaf Extract, Equisetum arvense Leaf Extract, Citrus aurantium dulcis Oil, Cananga odorata Oil, Lavandula angustifolia Oil

*certifikovaný RSPO (z udržitelných zdrojů)

Související produkty: