Almara Soap Vlasový oplach New Hair Elixir

Almara Soap Vlasový oplach New Hair Elixir

Bylinný vlasový oplach pro problematickou pokožku hlavy. Potlačuje svědění hlavy a tvorbu lupů, vlasům propůjčuje lesk a hladkost, vyživuje je, posiluje jejich strukturu a zlepšuje rozčesávání. Vhodný jako kúra při mytí vlasů tuhými mýdlovými šampony.

Další popis

349 Kč

  • 300 ml 349Kč

Hodnocení 


Almara Soap

Skladem

Elixír obsahuje nefiltrovaný hoštětínský jablečný ocet v bio kvalitě s bylinnými extrakty kopřivy, měsíčku, lopuchu, břečťanu a ořešáku. Ocet je vlasům velmi prospěšný, dokáže je krásně zjemnit a vyživit. Nemusíte mít ani žádné obavy, že by byl z vlasů cítit, jakmile uschnou, jeho vůně zmizí.

Oplach New Hair Elixir má antibakteriální účinky a pomáhá zbavit pokožku hlavy odumřelých buněk, působí proto proti svědění hlavy a tvorbě lupů. Zlepšuje strukturu vlasových vláken a tím jejich zdraví i vzhled. 

Oplach je přírodně ovoněn esenciálními oleji pomeranče, levandule a tea tree.

Použití

  • Oplach lze používat denně, pro vlasy ale není takto časté mytí vhodné, proto doporučujeme intervaly několika dní.
  • Oplach rozřeďte teplou vodou v poměru 1:2 až 1:4. Pro každé vlasy je potřeba zkusmo najít optimální ředění. Začněte proto vyšším poměrem vody a případně jej postupně snižujte, než zjistíte, jaký poměr nejlépe vyhovuje. Obecně lze pro suché vlasy doporučit větší podíl vody, pro mastné menší.
  • Naředěný elixír naneste na vlasy a vmasírujte do pokožky hlavy a do vlasů.
  • Nechte na vlasech několik minut působit. Vlasy pak osušte ručníkem, je možné je i opláchnout, ale není to nutné.

Složení INCI

Vinegar, Arcticum lappa Root Extract, Juglans regia Leaf Extract, Hedera helix Leaf Extract, Calendula officinalis Flower Extract, Urtica dioica Leaf Extract, Citrus aurantium dulcis Oil, Lavandula angustifolia Oil, Melaleuca alternifolia Oil

*certifikovaný RSPO (z udržitelných zdrojů)