Antipodes Sérum pleťové intenzivně hydratující Hosanna

ANTIPODES Sérum pleťové intenzivně hydratující Hosanna

Na tekutiny bohaté pleťové sérum obratem dodá vláhu a pružnost vysušené pleti a v dlouhodobém výsledku vylepší její vzhled. Hlavní účinnou složkou je revoluční patentovaný olej Vinanza Grape. Aktivní komplex Vinanza Grape z jadérek novozélandských hroznů odrůdy sauvignon blanc se vyznačuje jedinečnými antioxidačními vlastnostmi, díky kterým efektivně chrání pleť před vlivem agresivních látek v ovzduší. Výtažek z černého kapradí mamaku podporuje obnovu buněk. Pleť je díky séru zdravější a krásně pružná, kyprá a vláčná.

Další popis

999 Kč

  • 10 ml 310Kč
  • 30 ml 999Kč

Hodnocení 


Antipodes

Skladem

BioGro BioGro
Vegan Vegan

Sérum je přírodně ovoněno růží a kardamomem. Je vhodné pro všechny typy pleti, určené je zejména pro pleť suchou.

Sérum bylo dermatologicky testováno v laboratoři Trinity Bioactives. Testy prokázaly zvýšení produkce kolagenu vlivem séra až o 72%. Test: Independent Blind Study In-Vitro Scientific Investigation into the Effects of Antipodes Products on the Production of Type I Collagen in Human Skin Fibroblast Cells in Culture, Concentrations Between 0.02 and 0.200 mg/ml, 48 hours (2009)

Použití

  • Pro optimální a dlouhodobý výsledek používejte denně. Aplikujte na obličej, krk a dekolt pro okamžité zvlhčení pleti a jako základ pod pleťový olej Antipodes. 

Složení INCI

Lavendula augustifolia (levandulová květová voda), Cyathea medullaris (mamaku extrakt), Vitis vinifera (Vinanza® olej z hroznových jadérek), Naticide (přírodní konzarvant), Caprylic/capric triglyceride, Xantum gum, Esenciální oleje z francouzské růže a kardamomu: Benzyl benzoate, Cinnamyl alcohol, Citral, Citronellol, D-limonene, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Linanool

Související produkty: