Antipodes Olej pleťový Divine

Antipodes Olej pleťový Divine

Pleťový olej přetékající vyživujícími látkami pro zdravou a svěží pleť. Podporuje produkci kolagenu a tím regeneraci pleti a vyhlazení vrásek, jemných linek a pigmentových skvrn. Základ jeho složení tvoří avokádový a šípkový olej s vysokým obsahem vitamínů A a C a esenciálních mastných kyselin.

Další popis

742 Kč

  • 10 ml 318Kč
  • 30 ml 742Kč

Hodnocení 


Antipodes

Skladem

BioGro BioGro
Vegan Vegan

Olej je vhodný pro všechny druhy pleti, určený je zejména pro pleť suchou a smíšenou.

Nezávislé dermatologické testy v laboratoři Trinity Bioactives prokázaly zvýšení syntézy kolagenu vlivem oleje až o 51%. TestIndependent Blind Study In-Vitro Scientific Investigation into the Effects of Antipodes Products on the Production of Type I Collagen in Human Skin Fibroblast Cells in Culture, Concentrations Between 0.02 and 0.200 mg/ml, 48 hours (2009)

Použití

  • Jemnými tahy vzhůru naneste olej na obličej a krk. Důsledně ošetřete především nedokonalosti pleti, jizvičky a místa spálená od slunce. Pokud vaše pleť potřebuje opravdu důkladné vyživení, použijte tento olej v kombinaci s hydratačním krémem či olejem Antipodes.

Složení INCI

Persea gratissima (avokádový olej), Macadamia ternifolia (makadamový olej)l, Buxus chinensis (jojobový olej)l, Rosa canina (šípkový olej), Tocopherol (Vitamin E), esenciální oleje ze sladkého pomeranče a jasmínu: Benzyl benzoate, Benzyl salicylate, Citronellol, D-Limonene, Farnesol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool

Související produkty: