Antipodes Tonikum jemné antioxidační Ananda

Antipodes Tonikum jemné antioxidační Ananda

Unikátní tonikum pro ošetření a zklidnění citlivé, podrážděné a poškozené pleti ovoněné bulharskou růží.

Další popis

716 Kč

  • 100 ml 716Kč

Hodnocení 


Antipodes

Skladem

BioGro BioGro
Vegan Vegan

Prvotřídní rostlinné extrakty jsou rozpuštěny v křišťálově čisté, 15000 let staré vodě z artéské studny Waiwera nacházející se v hloubi novozélandské pevniny. Olej z malinových semínek bohatý na omega kyseliny a antioxidanty zvyšuje obsah lipidů a zabraňuje ztrátě vláhy. Pro zklidnění slouží aloe vera a proskurník, zatímco výtažek z černého kapradí mamaku napomáhá regeneraci pleťových buněk.

Tonikum je vhodné pro všechny druhy pleti. Bylo dermatologicky testováno a doporučeno i pro pleť citlivou. Je vhodné pro ošetření podrážděné a sluncem spálené pleti.

Použití

  • Pomocí rozprašovače několikrát denně štědře naneste na obličej, krk a dekolt pro okamžitou hydrataci a zvýšení ochrany před znečištěným ovzduším. 

Složení INCI

Aqua (Waiwera artéská minerální voda), Aloe barbadensis leaf extrakt (aloe vera extrakt), Cyathea medullaris (mamaku – černé kapradí), Gluconolactone, Sodium Benzoate, Dehydroacetic acid, Benzyl alkohol, Bisobolol, Althaea officinalis (proskurník lékařský), Rubus idaeus (malinový extrakt); Rosa damasca (růže damašská)

Související produkty: