Antipodes Sérum noční s proteiny Joyous

Antipodes Sérum noční s proteiny Joyous

Hedvábně jemné noční sérum slouží jako první pomoc pro suchou a poškozenou pleť. Pro dosažení perfektního stavu pleti obsahuje extrakt z himálajského goji, které poskytuje 19 různých aminokyselin. Je bohaté na esenciální mastné kyseliny jako kyselina gamma-linolenová, které pocházejí ze směsi oleje z malinových jadérek a novozélandského divokého černého rybízu. Unikátní složení doplňuje pacifický ibišek pro osvěžení pleti.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes k nákupu produktů Antipodes v hodnotě nad 1999Kč DÁREK ZDARMA - plnohodnotný produkt Antipodes dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

1 380 Kč

  • 30 ml 1380Kč

Hodnocení 


Antipodes

Dočasně nedostupné

Vegan Vegan

Sérum je vhodné pro normální, suchou a zralou pleť.

Nezávislé testy v laboratoři Trinity Bioactives prokázaly zvýšení produkce elastinu v buňkách vlivem séra až o 60.5%. Test: Independent Blind Study In-Vitro Scientific Investigation into the Effects of Antipodes Products on the Healing of Wounds, and the Production of Type III Collagen and Elastin in Human Skin Fibroblast Cells in Culture, Concentration of 0.1 mg/ml (2010)

Použití

  • Aplikujte večer na obličej, krk a dekolt před použitím hydratačního krému.

Složení INCI

Ribes Nigrum (olej ze zrnek černého rybízu), Lycium Barbarum (olej z malinových jadérek), Rubus Idaeus (extrakt z kustovnice čínské), Hibiscus Sabdarifa (extrakt z ibišku), vůně z černého rybízu: Alpha Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Isougenol, Limonene, Linalool

Související produkty: