Antipodes Saviour Pleťový balzám

Antipodes Saviour Pleťový balzám

Saviour Skin Balm

Zmírněte kožní problémy s tímto účinným balzámem, který pleť chrání a pomáhá zlepšovat její pružnost. Nejbohatší přírodní oleje se snoubí se silnými antibakteriálními a léčivými vlastnostmi nohoplodu totara a australského čajovníku, zatímco třapatka a výtažek Vinanza® z hroznů s antioxidanty optimalizují obnovu buněk a pleti. Bez parfemace.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes k nákupu produktů Antipodes v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - plnohodnotný produkt Antipodes dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

504 Kč

  • 30 ml 504Kč


Antipodes

Dočasně nedostupné

Tea tree olej a olej z totary (stromu rostoucího pouze na Novém Zélandu) dokáží pokožku zbavit mnoha nepříjemných problémů, balzám se proto hodí v řadě situací. Zlepší suchou, popraskanou pokožku, pomůže rozpraskaným rtům, poskytne rychlou hydrataci. Vhodný je i jako ošetření drobných oděrek nebo péče po holení. Hojí pokožku spálenou sluncem, uleví bolavým svalům. Poradí si s mnoha nedokonalostmi pleti, dobrou službu nabízí i jako péče o dětskou pokožku.

Balzám je bez parfemace. Dodáván je v recyklovatelné hliníkové tubě a v papírovém obalu, na jehož výrobu bylo použito dřevo z lesů spravovaných dle zásad udržitelného hospodářství. Produkt je vhodný pro všechny druhy pleti a celou rodinu.

Klíčové ingredience:

Vinanza® z hroznů - Revoluční antioxidační výtažek, který pomáhá optimalizovat obnovu buněk a pokožky.

Čajovník - Se silnými antibakteriálními a hojivými vlastnostmi.

Nohoplod totara - Má silné antimikrobiální vlastnosti a působí proti nedokonalostem.

Nezávislé testy v laboratoři Trinity Bioactives prokázaly zvýšení produkce kolagenu typu III v buňkách lidské pokožky až o 95%. Studie proběhla pod názvem Independent Blind Study In-Vitro Scientific Investigation into the Effects of Antipodes® Products on the Production of Type III Collagen and Elastin in Human Skin Fibroblast Cells in Culture, Concentration of 0.1 mg/ml (2010).  

Použití

  • Rozehřejte v prstech a aplikujte na čistou, suchou pokožku na problematická místa obličeje a těla při prvních známkách, že vyžadují péči. 

SLOŽENÍ

Ricinus communis (ricinový olej), Limnanthes alba (mokřadkový olej), Helianthus annuus (slunečnicový olej), Cera alba (včelí vosk), Daucus carota sativa (mrkvový olej), Calendula officinalis (měsíčkový olej), Theobroma cacao seed (kakaové máslo), Hypericum (třezalka tečkovaná), Butropsermum parkii (bambucké máslo), Pisium sativum (extrakt z hrášku), Melaleuca alternifolia (čajovníkový olej), Vitis vinifera (antioxidant Vinanza z hroznových jadérek), Panthenol, Santalum album (santalové dřevo), Anthemis nobilis (květ heřmánku), Echinacea purpurea (echinacea), Totarol (totara extrakt), Hesperidin

Související produkty: