Antipodes Krém na ruce Deliverance

Antipodes Krém na ruce Deliverance

Vynikající, skutečně nemastný krém na ruce plný vyživujících složek z avokáda a kowhai. Postará se i o velmi vysušenou a unavenou pokožku rukou vystavených těžké námaze. Unikátní ingrediencí v tomto krému je exktrakt z květů stromu kowhai, jehož domovinou je Nový Zéland. Ten přináší výborné hydratační vlastnosti a krému navíc dodává přirozené antibakteriální účinky. 

Další popis

580 Kč

  • 75 ml 580Kč

Hodnocení 


Antipodes

Dočasně nedostupné

Avokádový olej podporuje regeneraci pokožky a vyživuje ji, makadamiový olej ji chrání před předčasným stárnutím. Krém krásně voní po pomeranči a cedrovém dřevu.

Krém je vhodný pro všechny druhy pleti, a to i pro vegetariány. Dodáván je v recyklovatelné hliníkové tubě a v papírovém obalu ze dřeva pěstovaného udržitelným způsobem.

Použití

  • Pravidělně aplikujte na opláchnuté a osušené ruce.

SLOŽENÍ

Aqua (voda), Glycerine, Persea gratissima (avokádový olej), Macadamia ternifolia (makadamový olej), Wheat straw glycosides, Cetearyl alcohol, Calendula officinalis, Sophora microphyllan (kowhai), Tocopherol (vit. E), Gluconolactone, Sodium benzoate, Calcium gluconate, esenciální oleje z pomeranče a cedrového dřeva: Benzyl benzoate*, Benzyl salicylate*, Citronellol*, D-limonene*, Farnesol*, Geraniol*, Linalool*

* přírodní součást esenciálních olejů

Související produkty: