Antipodes Kiwi Seed Oil Oční krém

Antipodes Kiwi Seed Oil Oční krém

Kiwi Seed Oil Eye Cream

Pomozte ochránit svou pleť okolo očí před výskytem jemných linek a vrásek s tímto krémem proti známkám stárnutí. Antioxidanty spolu s vitamínem C pleť hydratují a osvěžují, zatímco olej z mrkvových semínek a 100% čistý avokádový olej intenzivně hydratují oblast okolo očí a pomáhají vyhlazovat jemné linky.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes k nákupu produktů Antipodes v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - plnohodnotný produkt Antipodes dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

920 Kč

  • 3 ml 99Kč
  • 30 ml 920Kč


Antipodes

Skladem

Vegan Vegan

Krém v sobě spojuje sílu oleje ze semínek kiwi, bioaktivního komplexu Vinanza Grape a avokádového oleje. Olej ze superovoce kiwi je plný vitamínů C a E a omega 3 mastných kyselin, významně zlepšuje elasticitu pleti a zahlazuje jemné vrásky. Patentovaná složka Vinanza poskytuje antioxidační ochranu. Avokádový olej je zásobárnou vyživujících látek, napomáhá hydrataci a podporuje tvorbu kolagenu. Tím navrací pleti zdraví a kyprost.

Krém je bez parfemace. Dodáván je v recyklovatelné skleněné dóze a v papírovém obalu, na jehož výrobu bylo použito dřevo z lesů spravovaných dle zásad udržitelného hospodářství. Hodí se pro všechny druhy pleti.

Klíčové ingredience:

Vinanza® z hroznů a kiwi - Silný antioxidační výtažek, který pomáhá rozjasnit pleť a minimalizovat pigmentaci.

Avokádový olej - Díky účinnému obsahu přírodních antioxidantů pomáhá pleť hydratovat.

Kiwi - Díky vysokému obsahu vitamínu C pomáhá hydratovat a vyhlazovat jemné linky.

V nezávislé laboratoři Trinity Bioactive proběhly dermatologické testy pod názvem Independent Blind Study In-Vitro Scientific Investigation into the Effects of Antipodes Products on the Production of Type I Collagen in Human Skin Fibroblast Cells in Culture, Concentrations Between 0.02 and 0.200 mg/ml, 48 hours (2009). Bylo při nich prokázáno zvýšení syntézy kolagenu v lidských kožních buňkách až o 82%.

Použití

  • Konečky prstů jemně vklepejte krém do očního okolí. Aplikujte ráno a večer.

SLOŽENÍ

Aqua (voda), Persea gratissima (avokádový olejl), Glycerin (rostlinný), Cetearyl alcohol (z kokosu), Cetearyl wheat straw glycosides, Steraic acid (rostlinný), Glyceryl stearate, Tocopherol (vitamin E), Daucus carota sativa (mrkvový olej), Actinidia chinensis (olej z jadérek kiwi), Borago officinalis (olej z brutnáku lékařského), Gluconolactone, Sodium benzoate, Calcium gluconate, Vitis vinifera (antioxidant Vinanza Grape® z hroznových jadérek)

Související produkty: