Antipodes Krém oční Kiwi seed oil

Antipodes Krém oční Kiwi seed oil

Lehký oční krém pro zklidnění a osvěžení citlivé pleti kolem očí. Bohatý na vitamín C, který napomáhá hydrataci a vyhlazení jemných linek. 

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes k nákupu produktů Antipodes v hodnotě nad 1999Kč DÁREK ZDARMA - plnohodnotný produkt Antipodes dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex Bia Eye Gel 5ml.

1 060 Kč

  • 3 ml 99Kč
  • 30 ml 1060Kč

Hodnocení 


Antipodes

Skladem

Vegan Vegan

Krém v sobě spojuje sílu oleje ze semínek kiwi, bioaktivního komplexu Vinanza Grape a avokádového oleje. Olej ze superovoce kiwi je plný vitamínů C a E a omega 3 mastných kyselin, významně zlepšuje elasticitu pleti a zahlazuje jemné vrásky. Patentovaná složka Vinanza poskytuje antioxidační ochranu. Avokádový olej je zásobárnou vyživujících látek, napomáhá hydrataci a podporuje tvorbu kolagenu. Tím navrací pleti zdraví a kyprost.

Krém je bez parfemace. Dodáván je v recyklovatelné skleněné dóze a v papírovém obalu, na jehož výrobu bylo použito dřevo z lesů spravovaných dle zásad udržitelného hospodářství. Hodí se pro všechny druhy pleti.

V nezávislé laboratoři Trinity Bioactive proběhly dermatologické testy pod názvem Independent Blind Study In-Vitro Scientific Investigation into the Effects of Antipodes Products on the Production of Type I Collagen in Human Skin Fibroblast Cells in Culture, Concentrations Between 0.02 and 0.200 mg/ml, 48 hours (2009). Bylo při nich prokázáno zvýšení syntézy kolagenu v lidských kožních buňkách až o 82%.

Použití

  • Konečky prstů jemně vklepejte krém do očního okolí. Aplikujte ráno a večer.

SLOŽENÍ

Aqua (voda), Persea gratissima (avokádový olejl), Glycerin (rostlinný), Cetearyl alcohol (z kokosu), Cetearyl wheat straw glycosides, Steraic acid (rostlinný), Glyceryl stearate, Tocopherol (vitamin E), Daucus carota sativa (mrkvový olej), Actinidia chinensis (olej z jadérek kiwi), Borago officinalis (olej z brutnáku lékařského), Gluconolactone, Sodium benzoate, Calcium gluconate, Vitis vinifera (antioxidant Vinanza Grape® z hroznových jadérek)

Související produkty: