Antipodes Pudr pleťový

Antipodes Pudr pleťový

Hebký minerální hydratující pudr s ochranným faktorem SPF 15. Dodá pleti perfektní, zcela přirozený a zdravě vypadající vzhled, a poskytne ochranu před vnějšími vlivy. Obsahuje unikátní patentovanou antioxidační složku Vinanza z viných semínek a kiwi, která chrání pleť před předčasným stárnutím.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes k nákupu produktů Antipodes v hodnotě nad 1999Kč DÁREK ZDARMA - plnohodnotný produkt Antipodes dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

999 Kč

  • 11g 999Kč

Hodnocení 


Antipodes

Dočasně nedostupné

Pudr je vhodý pro všechny druhy pleti velmi citlivé. Byl nezávisle dermatologicky testován na vzorku 50 žen (New York, 2012) a schválen pro citlivou pleť.

Klinické testy potvrdily, že komplex Vinanza Grape & Kiwi zlepšuje integritu buněčných membrán o 16%, zvysšuje elasticitu pleti o 16%, snižuje zarudnutí o 7% a rozjasňuje pleť o 3.5% (regulací obsahu melaninu). Studie prováděná AgResearch Ltd: The effect of grape seed and kiwifruit extracts on skin preparation.

Hmotnost 11g.

Použití

  • Odsypte trochu pudru do víčka dózy. Pomocí kabuki štětce nanestě krouživými pohyby na pleť.
  • Pro perfektní výsledek použijte na potřebných místech více vrstev.
  • Používejte samostaně nebo konečný vzhled vylepšete následnou aplikací rozjasňujícího pudru translucent.

SLOŽENÍ

Mica (Ci 77019), vinanza performance plus vitis vinifera (sauvignon blanc grape seed) extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil

Související produkty: