Antipodes Diem Vodní krém s vitaminem C pro korekci pigmentových skvrn

Antipodes Diem Vodní krém s vitaminem C pro korekci pigmentových skvrn

Diem Vitamin C Pigment-Correcting Water Cream

Nechte svou pleť zazářit díky tomuto vysoce účinnému hydratačnímu krému s peptidy,který pomáhá sjednotit nerovnoměrný tón pleti, předcházet hyperpigmentaci a dodat energii pleti, která potřebuje osvěžit a rozjasnit. Obsahuje peptidy pro korekci nerovnoměrného tónu pleti, které pomáhají zmírnit pigmentaci, projevy stárnutí a skvrny. Toto je váš vodní hydratační krém pro zářivou pleť. Ovoce kakadu je nejbohatším zdrojem přírodního vitamínu C, který pomáhá pleť rozjasnit a chránit ji před poškozením nepříznivými látkami. Kyselina hyaluronová rostlinného původu poskytuje celodenní hydrataci a bakuchiol, kterému se říká také „přírodní retinol“, pomáhá k hladší a pevnější pleti. S osvěžující, čistě rostlinnou vůní vanilkového lusku a mandarinky. 

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes k nákupu produktů Antipodes v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - plnohodnotný produkt Antipodes dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

980 Kč

  • 3 ml 59Kč
  • 60 ml 980Kč


Antipodes

Skladem

Vegan Vegan

Hydratační krém pro nápravu nejednotného tónu pleti s vysoce účinnými peptidy proti pigmentaci. Zdokonaluje a výjimečně rozjasňuje tón pleti. Švestka kakadu je nejbohatším zdrojem přírodního vitaminu C, který pomáhá pleť rozjasnit a chránit. S kyselinou hyaluronovou rostlinného původu a bakuchiolem pro zpevnění a vyhlazení jemných vrásek.

  • Udržitelný skleněný obal a recyklovatelný karton s certifikací FSC.
  • Certifikováno jako veganský produkt.
  • Tento krém proti pigmentaci je vhodný pro všechny typy pleti.

Klíčové ingredience:

Vysoce účinné peptidy - Je klinicky prokázáno, že ovlivňují produkci melaninu a tím pomáhají omezit pigmentaci, skvrny a nejednotný tón pleti.

Švestka kakadu - Obsahuje největší množství přírodního vitamínu C, který pomáhá pleť rozjasnit, chránit a zvýšit produkci kolagenu.

Kyselina hyaluronová (rostlinného původu) - Má výjimečné hydratační vlastnosti. Bakuchiol Přírodní alternativa retinolu pomáhá k hladší a pevnější pleti.

Použití

  • Diem – vodní krém pro korekci pigmentových skvrn s vitaminem C nanášejte každé ráno na čistou pleť po použití vašeho oblíbeného hydratačního séra Antipodes®.
  • Rozjasňující krém na pleť pečlivě vmasírujte do pleti jemnými pohyby směrem vzhůru.
  • Skvělý pro rozjasnění pleti, která potřebuje rozzářit, a korekci pigmentových skvrn.

Složení INCI

Aqua, glycerin, Terminalia ferdinandiana (kakadu plum) fruit extract, sodium acrylates copolymer & lecithin, benzyl alcohol, dehydroacetic acid, mica, iron oxide, titanium dioxide, sodium hyaluronate, potassium sorbate, sodium phytate; alcohol, Vitis vinifera (grape) seed extract, (Vinanza® Grape), Actinidia deliciosa (kiwi) fruit extract, (Vinanza® kiwi), bakuchiol, Persea gratissima (avocado pear) oil, fragrance of vanilla pod and mandarin: coumarin*, d-Limonene*, linalool*

* přírodní součást esenciálních olejů

Související produkty: