April Aromatics Ray of Light přírodní parfém

April Aromatics Ray of Light přírodní parfém

Představte si pomalý starosvětský život, mísu citrusů s mátovými listy okolo, vedle ní ležící dýmku. Takto nějak by malíř nejspíše zachytil tuto vůni na obraze. Ray of Light je poslem jednoduchosti a lásky, nadčasovou svěží kompozicí přetékající jasem a světlem, přinášející naději i v nejtemnějších chvílích a přímo rezonující na našem solaru plexus.

Ke každé objednávce April Aromatics nad 2999Kč obdržíte zdarma 2,5ml vzorek parfému dle Vašeho výběru! Volba vzorku Vám bude nabídnuta v procesu objednávky.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

3 999 Kč

  • 30 ml 3999Kč
  • 2,5 ml 220Kč


April Aromatics

Skladem

Důší této vůně je citron, který v mnoha kulturách symbolizuje srdce. K němu se harmonicky přidávají grapefruit, pomeranč, limetka a bergamot a společně vykouzlí metaforu života. Delikátní harmonie máty a galbanum se k této slunečné nádheře připojuje a vyvažuje ji. Základ kompozice stojí na vetiveru a nádherně aromatickém světlém tabáku, které celku dodávají hloubku. Rady of Light je slunečním paprskem, jež nás pošimrá na nose jako vyslanec tepla a světla.

V této vůni najdete následující nóty: limetkový akord, růžový grapefruit, pomeranč, bergamot, galbanum, máta, vetiver, tabák

Vůně je posílena krystaly marmarošského diamantu a citrínem.

Niche parfémy April Aromatics jsou jednoznačně určeny těm, kdo umí ocenit originalitu, unikátní a naprosto prvotřídní ingredience a nebojí se vystoupit z davu. Jejich vůně jsou výrazné a přirozeně těžší než u běžných toaletních vod. Je nutné dát jim prostor a čas se rozvinout do plné podoby, než je bude možné náležitě vychutnat. Jejich kvality rozpoznají především sebevědomé osobnosti, které se už dávno posunuly za úroveň masových, reklamou hojně propagovaných syntetických mixů.

Kompozice: Lemon, Lime, Orange, Mint, Geranium, Jasmine, Lavender, Tobacco, Pink Grapefruit, Lemongrass, Glabanum, Bergamot, Vetiver, Tonka Bean

Použití

  • Kdykoliv podle chuti a potřeby.
  • Aplikujte zejména na pulsní body - dobře prokrvená místa jako zápěstí, krk, místa za ušima či v loketní jamce což napomáhá vůni v rozvinutí a šíření se. Parfém nerozmazávejte a neroztírejte prsty.
  • Nevystavujte místa, kde byl aplikován parfém, přímému slunci.

SLOŽENÍ INCI

Organic Alcohol, Aqua, Parfu (Fragrance, přírodní původ), Limonene, Citral, Linalool, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Cinnamyl Alcohol, Coumarin

Související produkty: