April Aromatics Rosenlust přírodní parfém

April Aromatics Rosenlust přírodní parfém

Jste-li milovnicí růží, Rosenlust je zhmotněním vašich snů. Mísí v sobě několik nejúžasnějších odrůd královny květin, růža z Bulharska, Turecka, Indie a Anglie. Svými odlišnými plochami a tóny utvářejí zcela jedinečnou femininní kompozici. Jejich aroma se nenápadně zmocní nervových vláken a začne působit na centra štěstí a pocitů tělesného blaha. Pomůže pootevřít dvířka k našemu srdci a dá nám pocítit hlubokou, bezpodmínečnou lásku.

Ke každé objednávce April Aromatics nad 2999Kč obdržíte zdarma 2,5ml vzorek parfému dle Vašeho výběru! Volba vzorku Vám bude nabídnuta v procesu objednávky.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

4 199 Kč

  • 30 ml 4199Kč
  • 2,5 ml 290Kč


April Aromatics

Skladem

Vůně je posílena krystaly marmarošského diamantu a křišťálu.

Niche parfémy April Aromatics jsou jednoznačně určeny těm, kdo umí ocenit originalitu, unikátní a naprosto prvotřídní ingredience a nebojí se vystoupit z davu. Jejich vůně jsou výrazné a přirozeně těžší než u běžných toaletních vod. Je nutné dát jim prostor a čas se rozvinout do plné podoby, než je bude možné náležitě vychutnat. Jejich kvality rozpoznají především sebevědomé osobnosti, které se už dávno posunuly za úroveň masových, reklamou hojně propagovaných syntetických mixů.

Kompozice: Rose Otto (Turkey), Rosewood (Brasilien), Palmarosa, Geranium, Pink Grapefruit (USA), Ambrette Seed, Patchouli, Levender, Vanilla, Sandalwood, Peru Balsam, Orris Root

Použití

  • Kdykoliv podle chuti a potřeby.
  • Aplikujte zejména na pulsní body - dobře prokrvená místa jako zápěstí, krk, místa za ušima či v loketní jamce což napomáhá vůni v rozvinutí a šíření se. Parfém nerozmazávejte a neroztírejte prsty.
  • Nevystavujte místa, kde byl aplikován parfém, přímému slunci.

SLOŽENÍ INCI

Organic Alcohl, Aqua, Parfum (Fragrance, přírodní původ), Linalool, Geraniol, Limonene, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl alcohol, Citronellol, Eugenol

Související produkty: