April Aromatics Nectar of Love přírodní parfém

April Aromatics Nectar of Love přírodní parfém

Velice smyslná, bohatá a hluboká kompozice obsahující ty nejvzácnější ingredience shromážděné z celého světa. Podobá se exotické tapisérii z ovocných nektarů, extraktů bílé tuberózy, za nocí kvetoucího jasmínu, bulharské růže, tuniského neroli a mnoha dalších, vetkaných do osnovy ze santalu. Je mocně afrodiziakální a vysoce koncentrovaná, takže jí postačí jen kapka.

Ke každé objednávce April Aromatics nad 2999Kč obdržíte zdarma 2,5ml vzorek parfému dle Vašeho výběru! Volba vzorku Vám bude nabídnuta v procesu objednávky.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

4 699 Kč

  • 30 ml 4699Kč
  • 2,5 ml 290Kč


April Aromatics

Skladem

Vůně je posílena krystaly marmarošského diamantu a křištálu.

Niche parfémy April Aromatics jsou jednoznačně určeny těm, kdo umí ocenit originalitu, unikátní a naprosto prvotřídní ingredience a nebojí se vystoupit z davu. Jejich vůně jsou výrazné a přirozeně těžší než u běžných toaletních vod. Je nutné dát jim prostor a čas se rozvinout do plné podoby, než je bude možné náležitě vychutnat. Jejich kvality rozpoznají především sebevědomé osobnosti, které se už dávno posunuly za úroveň masových, reklamou hojně propagovaných syntetických mixů.

Kompozice: Tuberose (France), Jasmine Sambac (India), Rose Otto (Turkey), Neroli (Tunesia), Sandelwood (India), Patchouli

Použití

  • Kdykoliv podle chuti a potřeby.
  • Aplikujte zejména na pulsní body - dobře prokrvená místa jako zápěstí, krk, místa za ušima či v loketní jamce což napomáhá vůni v rozvinutí a šíření se. Parfém nerozmazávejte a neroztírejte prsty.
  • Nevystavujte místa, kde byl aplikován parfém, přímému slunci.

SLOŽENÍ INCI

Organic Alcohol, Aqua, Parfum (Fragrance, přírodní původ), Limonene, Linalool, Geraniol, Farnesol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Eugenol

Související produkty: