Weleda Parfém «Jardin de Vie Rose»

Jardin de Vie – rose
  • 50 ml 579Kč

Květinová, romantická vůně s tóny růže, pelargónie a exotických květů ylang-ylang. Růže je symbolem lásky a krásy, její vůně inspiruje hluboce harmonické pocity. Skutečně vzácné esence růže tvoří srdce této vůně. Doplňují je harmonizující květinové tóny čerstvě vonící růže  pelargónie a exotického ylang ylang. Práškové, mírně pikantní tóny provází tuto jedinečnou skladbu od začátku do konce. 

Další popis

Nový produkt

Hodnocení 

Objevte nebesky vonící zahrady krásy a harmonie Jardin de Vie – rose.

Jardin de Vie – rose obsahuje tyto základní éterické oleje:

Bergamot (hlava parfému/vysoký tón): Klasická citrusová vůně bergamotu otvírá dveře k bohaté/syté růžové kompozici tohoto parfému.

Růže(srdce parfému/střední tón): Růže je symbolem lásky a krásy. Její vůně vytváří pocit dokonalosti a harmonie. Drahocenná vůně růžových květů tvoří srdce tohoto parfému a harmonicky ji doplňují další květinové tóny.

Rose geranium / Pelargónie vonná(srdce parfému/střední tón): Jemné květinové tóny pelargónie vonné otevírají náš pohled pro to krásné v životě a dodávají tomuto parfému svěží tóny.

Ylang-ylang(srdce parfému/střední tón: Ylang-ylang doplňuje celkovou vůni parfému svými exotickými tóny. Jeho pudrové, lehce kořeněné tóny doprovází kompozici parfému od začátku do konce.

Cedrové dřevo(základ parfému/nízký tón): Cedrové dřevo se svou charakteristickou dřevitou, nicméně jemnou vůní završuje harmonickou kompozici parfému.

Certifikovaná přírodní kosmetika. Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu NATRUE - garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky.

Netestováno na zvířatech, neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

Použití

Aplikujte dle potřeby v průběhu dne

SLOŽENÍ

alkohol, voda, parfém*, geraniol*, limonen*, linalol*, citronelol*, benzyl alkohol*, benzyl benzoát*, benzyl salicylát*, citral*, eugenol*, farnesol** Z přírodních éterických olejů