Weleda Růžový deodorant

Růžový deodorant

379,00 Kč

  • 100 ml 379Kč

Deodorační účinky přípravku jsou založené na čistě přírodních látkách. Vznik tělesného zápachu je omezen přirozeným způsobem, aniž by docházelo k uzavírání pórů - regulační funkce pokožky zůstávají zachovány. Růžový deodorant Weleda neobsahuje žádné syntetické látky proti pocení (antiperspiranty), žádnou syntetickou parfamaci, barviva ani konzervanty. Účinnost a snášenlivost přípravku pokožkou byla dermatologicky testována.

Další popis

Nový produkt

Hodnocení 

Certifikovaná přírodní kosmetika. Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu NATRUE - garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky.

Netestováno na zvířatech, neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

Vhodné pro vegany.

Použití

SLOŽENÍ

alkohol, voda, parfém*, extrakt z damscénské růže, extrakt z listů rosa moschata, glycerin, glycyrrhizát amonný, limonen*, linalol*, citronelol*, benzyl alkohol*, benzyl benzoát*, benzyl salicylát*, geraniol*, citral*, eugenol*, farnesol* * z přírodních éterických olejů