Argandia Arganový pleťový olej

ARGANDIA Arganový pleťový olej

Nejčistší arganový olej v prvotřídní bio kvalitě ideální pro komplexní kosmetickou péči. Vyznačuje se jedinečnými hydratačními, vyživujícími a ochrannými vlastnostmi a účinky.

Další popis

1 106 Kč

  • 125 ml 1106Kč

Hodnocení 


Argandia

Dočasně nedostupné

COSMEBIO COSMEBIO
Ecocert ECOCERT

Vynikající vlastnosti arganového oleje už dávno nejsou tajemstvím ani v našich krajích. Díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin, vitamínů a dalších látek se dokáže velmi komplexně postarat o pokožku. Podporuje její elasticitu, vyživuje ji, posiluje hydrolipidní vrstvu a tím zpomaluje stárnutí. Působí jako silný antioxidant, takže pokožku chrání a regeneruje. Zjemňuje ji a zvláčňuje a celkově osvěžuje.

Jeho užití je skutečně univerzální, skvěle se postará o pleť obličeje, pokožku celého těla, jemnou kůžičku kolem nehtů ale také třeba o vlasy, především o ty suché a poničené.

Díky vysoké oblibě ale také ceně se arganový olej často dostává na trh naředěný např. olejem sezamovým a podobně. V případě oleje Argandia se však jedná o čistý arganový olej nejvyšší kvality pocházející z bio a fair trade produkce v Maroku. Jeho vlastnosti jsou proto plně zachovány a jedná se o skutečně luxusní kosmetický produkt.

Olej je vhodný pro všechny druhy pleti, zvlášť přínosný je pro pleť suchou, poškozenou sluncem a zralou. 

Použití

  • Tento univerzální olej lze použít pro péči o pleť, tělo, ruce, nehty i vlasy.

Složení INCI

Argania spinosa kernel oil*

* složka pochází z certifikované bio zemědělské produkce